یک پاییز پر از بازی‌های مسابقه‌ای در پیش است و حال اولین آن‌ بازی‌ها یعنی Project Cars 2 در اختیار منتقدین قرار گرفته و نمرات آن منتشر شده است. در ابتدا و اگر با این بازی آشنایی ندارید، باید بگوییم که Project Cars 2 در سبک شبیه‌سازی قرار می‎گیرد و بیشتر به دو سری Forza […]

نمرات بازی Project Cars 2 منتشر شد

یک پاییز پر از بازی‌های مسابقه‌ای در پیش است و حال اولین آن‌ بازی‌ها یعنی Project Cars 2 در اختیار منتقدین قرار گرفته و نمرات آن منتشر شده است.

در ابتدا و اگر با این بازی آشنایی ندارید، باید بگوییم که Project Cars 2 در سبک شبیه‌سازی قرار می‎گیرد و بیشتر به دو سری Forza Motorsport و Gran Turismo شباهت دارد نه Need For Speed. نسخه اول این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود و با بازخوردهای مناسبی از سوی بازی‌بازان و منتقدان مواجه شد. سازنده این بازی استودیو اسلایتلی مد (Slightly Mad) است که قبلاً روی سری Need For Speed Shift نیز کار کرده است. وظیفه نشر بازی نیز بر عهده بندای نمکو (Bandai Namco) قرار دارد. این بازی یک سیزن پس نیز خواهد داشت که حاوی خودروها و جاده‎های مختلفی است. اگر دوست دارید با خودروهای موجود در بازی آشنا شوید، به این لینک مراجعه کنید. این بازی روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو هم با کیفیت ۲٫۵K اجرا خواهد شد.

برخی از نقدهای بازی:

IGN: 9.2/10

PlayStation Lifestyle: 8.5/10

بازی Project Cars 2 یک عنوان درخور توجه و یک دنباله مناسب برای این سری است. توجه زیاد به بخش Career Mode و ترکیب آن با یک اجتماع غنی، باعث کمک به جنبه‌های E-Sport بازی شده است و این به طرفداران قدیمی و حتی تازه‌واردها، دلایل زیادی برای تهیه و خرید این بازی می‌دهد. اگرچه این بازی بهترین کیفیت بصری را به عنوان یک بازی مسابقه‌ای کنسولی به شما ارائه نمی‎دهد و موتور بازی هم می‌توانست بهینه‌تر عمل کند، ولی به هر حال این‌ها ایراداتی جزئی محسوب می‌شود. شما را در پیست مسابقه خواهم دید!

Trusted Reviews: 8/10

God Is A Geek: 8/10

هم‌ اکنون نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی با میانگین ۸۷ از بین ۱۷ نقد، عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. نسخه رایانه‌های شخصی این بازی ۷ نقد دارد و از میان این ۷ نقد، میانگین ۸۹ نصیب آن شده است. نسخه اکس‌باکس وان بازی هم ۵ نقد دارد که میانگین آن به عدد ۸۶ رسیده است. در صورت تغییر در نمرات، این پست بروزرسانی خواهد شد.

میانگین نسخه پلی‌استیشن ۴

میانگین نسخه رایانه‌های شخصی

میانگین نسخه اکس‌باکس وان

این بازی در تاریخ ۲۲ سپتامبر (برابر با ۳۱ شهریور ماه) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید