مایکل پکتر اعتقاد دارد که PS5 در سال 2020 عرضه خواهد شد

همانطور که می‌دانید، "مایکل پکتر"‌، تحلیلگر صنعت گیم قبلا گفته بود که PS5 حداقل تا 2019 عرضه نخواهد شد. حال به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PSU،‌ او باری دیگر پیش‌بینی کرد و گفت اگر قرار باشد در مورد تاریخ انتشار PS5 شرط‌بندی کند، شرط او برروی سال 2020 خواهد بود. آقای پکتر طی پادکستی اظهار کرد که او اعتقاد دارد Sony کنسول PS5 را تا زمانی که فروش PS4 کاهش نیابد عرضه نخواهد کرد و از دید او بهترین زمان سال 2020 است.

در بخشی از این پادکست شاهد این اظهارات بودیم:

" من فکر نمی‌نکنم قرار باشد یک PS5 را در سال 2019 ببینیم و اگر قصد داشتم برروی این موضوع شرط‌بندی کنم، شرط من سال 2020 خواهد بود. Sony در حال بدست آوردن پول بسیار زیادی از PS4 است بنابرین من اعتقاد دارم تا زمانی که بتوانند، از آن استفاده خواهند کرد. فکر کنم آن‌ها PS4 Pro‌ را به عنوان PS4 استاندارد اعلام کرده و قیمت را کم کنند تا بتوانند تعداد بسیاری از آن کنسول را بفروشند. PS5 احتمالا کنسول 4K واقعی آن‌ها خواهد بود و تا زمانی که فروش PS4 کاهش نیابد، آن‌را عرضه نخواهند کرد. فروش PS4 قطعا در سال 2017 متوقف نخواهد شد و فکر نکنم این اتفاق حتی در 2018 بیفتد پس احتمالا اگر در سال 2019 کاهش یابد ما شاهد عرضه‌ی PS5 در سال 2020 خواهیم بود."

تئوری آقای پکتر منطقی به نظر می‌رسد، زیرا تا زمانی که کنسول PS4 برای فروش پتانسیل داشته باشد، طبیعتا نیازی به عرضه کنسول جدید نیست. اما دیدگاه شما در این رابطه چیست؟ خوشحال می‌شویم تحلیل خود را به اشتراک بگذارید ...

منبع متن: pardisgame

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید