شرکت کپکام به تازگی تصاویر جدیدی از بازی نقش آفرینی مورد انتظار خود، یعنی Monster Hunter World منتشر کرده است که بازی‌بازان را با بخش های مختلف بازی مانند بخش ساخت و طراحی هیرو آشنا می‌کند. در تصاویر منتشر شده، عناصر مختلفی از بازی نمایش داده می‌شود؛ اول از همه، نگاه دیگری به بخش طراحی و […]

تصاویر جدیدی از گیم‌پلی بازی Monster Hunter World منتشر شد

شرکت کپکام به تازگی تصاویر جدیدی از بازی نقش آفرینی مورد انتظار خود، یعنی Monster Hunter World منتشر کرده است که بازی‌بازان را با بخش های مختلف بازی مانند بخش ساخت و طراحی هیرو آشنا می‌کند.

در تصاویر منتشر شده، عناصر مختلفی از بازی نمایش داده می‌شود؛ اول از همه، نگاه دیگری به بخش طراحی و ساخت شخصیت اصلی (هیرو) می‌اندازیم و همچنین مشاهده می‌کنیم که چگونه می‌توان همراهان خود را شخصی سازی کرد. این شخصیت های شخصی سازی شده که کاملا برای خودمان است، در میان پرده های بازی نیز به همان صورت نمایش داده می‌شود تا ارزش کار بیشتر شود.

در بخش دیگر تصاویر، انواع پوشش ها در بازی را مشاهده می‌کنیم که هر کدام، اثر ویژه خاص خود را دارند. به عنوان مثال، یکی از پوشش ها به مخفی ماندن و مخفی کاری شما کمک می‌کند یا یکی دیگر باعث مقاوم شدن ما در برابر ضربات قوی و موثر و انواع آن می‌شود. یکی دیگر از پوشش ها، باعث می‌شود تا هیولاها را تحریک کرده و به هر کجا که می‌خواهیم، آن ها را فریب دهیم و چهارمین پوشش، به ما اجازه پرواز کردن را می‌دهد؛ در این لباس خاص، بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از جهت باد به پرواز دربیایند و مدتی را در هوا باشند. این موضوع در زمانی که قصد نشستن پشت یک هیولا را دارید، بسیار مهم می‌شود.

در دیگر تصاویر منتشر شده از بازی، شاهد یک کوره آهنگری هستیم که در دهکده‌ی Astella قرار دارد. با استفاده از مواد مختلف و پول رایج، می‌توان در این کوره ها، ابزار و تجهیزات خود را قوی کرده که البته این قدرتمند کردن، یک مسیر خاص و از پیش تعیین شده دارد. نکته جالب این‌ جا است که می‌توان ارتقای هر وسیله را حذف کرد و مواد و منابعی که برای آن استفاده شده بود را پس گرفت. به این نکته نیز توجه داشته باشید که تولید زره علاوه بر شخصیت اصلی، برای شخصیت همراه نیز ممکن است. در بازی یک «فهرست علاقه» وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تجهیزاتی که می‌خواهید ارتقا دهید، در آن قرار داده و مواد و پول لازم برای ارتقای آن ها را نیز در یک زمان مشاهده نمایید.

در بخش زره ها، باید به این نکته توجه داشت که هر کدام مهارت های خاصی را به دنبال دارند و پوشیدن تمام قطعه های مخصوص یک ست زره، قابلیت های قدرتمندی از آن بازی‌باز خواهد شد. زره ها در بازی به صورت یکپارچه هستند و شما می‌توانید همه ست ها را بدون در نظر گرفتن داشتن اسلحه سنگین یا دور برد به تن کنید.

در روستای نام برده شده، همچنین یک رستوران نیز وجود دارد که یک وعده غذایی مفید و خوب را برای بازی‌باز فراهم می‌آورد. وعده های غذایی همچنین در پایگاه اصلی نیز قابل خوردن هستند. از آن جایی که Monster Hunter World یک بازی ژاپنی است، تاثیر هر وعده غذایی با دیگری تفاوت دارد؛ شما می‌توانید بر اساس تاثیرات دلخواه خود، غذای مورد نظر را انتخاب نمایید. این موضوع نیز از یاد نرود که در بازی یک کارخانه خاص وجود دارد و بازی‌بازان می‌توانند در آن جا، این غذا را به اجزای ریزتری، تجزیه کرده و به صورت دقیق از هر جزء استفاده کنند.

به بخش شخصیت همراه در بازی می‌رسیم؛ این شخصیت ها می‌توانند با بعضی از هیولا ها حرف بزنند و در واقع با آن ها برای رساندن کمک، مذاکره کنند. اگر نتیجه مذاکره مثبت از آب در‌آمد و موفقیت آمیز بود، هیولا به صورت یک همراه دیگر به دنبال شما خواهد آمد و در مواقع مبارزه، به شما کمک خواهد کرد.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی Monster Hunter World را در زیر مشاهده نمایید. اگر می‌خواهید به صورت ویدیویی با گیم‌پلی بازی آشنا شوید، می‌توانید ویدیوی گیم‌پلی جامع بازی را که چند روز پیش منتشر شد و تقریبا ۴۲ دقیقه طول می‌کشید را از اینجا تماشا کرده و همچنین ویدیوی گیم‌پلی ۱۴ دقیقه ای از گیم‌پلی بازی در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ را نیز از اینجا تماشا و دانلود نمایید.

بازی Monster Hunter World در تاریخ ۲۶ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت جهانی برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید