پرمحتواترین بتای الکترونیک‌آرتز یعنی بتای Star Wars Battlefront II هم‌اکنون در دسترس پیش‌خریدکنندگان این بازی قرار دارد تا حداقل کمی از دستپخت جدید استودیوی دایس را تجربه کنند! این بتا برروی رایانه‌های شخصی به ۲۲٫۸ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد، درحالی که نسخه‌های کنسولی‌اش از حجم کمتری بهره می‌برند و برای نصب برروی پلی‌استیشن ۴ […]

بتای Star Wars Battlefront II هم‌اکنون در دسترس پیش‌خریدکنندگان این عنوان قرار دارد

پرمحتواترین بتای الکترونیک‌آرتز یعنی بتای Star Wars Battlefront II هم‌اکنون در دسترس پیش‌خریدکنندگان این بازی قرار دارد تا حداقل کمی از دستپخت جدید استودیوی دایس را تجربه کنند!

این بتا برروی رایانه‌های شخصی به ۲۲٫۸ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد، درحالی که نسخه‌های کنسولی‌اش از حجم کمتری بهره می‌برند و برای نصب برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، به ترتیب نیازمند ۱۵٫۳ و ۱۳٫۲ گیگابایت فضا هستند. سیستم مورد نیاز آن را نیز اینجا مشاهده کنید.

بتای Star Wars Battlefront II شامل بخش‌های Galactic Assault ،Starfighter Assault ،Arcade و Strike می‌شود و چالش‌های Assault Trooper و Hero را در بر دارد. این بتا از ۶ اکتبر (۱۴ مهر) برای کاربران عادی نیز فراهم می‌شود و به مدت سه روز جریان خواهد داشت.

Star Wars Battlefront II که توسط مدیر اجرایی تولید Criterion Software، جاه‌طلبانه‌ترین بازی تاریخ الکترونیک‌آرتز خوانده شده، در ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید