عنوان موردانتظار The Evil Within 2 بالاخره فردا در دسترس پلتفرم‌های مقصد خود قرار می‌گیرد و حال شاهد انتشار نقد و بررسی‌‌های این بازی هستیم. قسمت اول The Evil Within در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و با این که عنوان خوب و به شدت ترسناکی بود، اما به دلایلی نتوانست به یک بازی ماندگار و به یاد […]

نمرات عنوان The Evil Within 2 منتشر شد

عنوان موردانتظار The Evil Within 2 بالاخره فردا در دسترس پلتفرم‌های مقصد خود قرار می‌گیرد و حال شاهد انتشار نقد و بررسی‌‌های این بازی هستیم.

قسمت اول The Evil Within در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و با این که عنوان خوب و به شدت ترسناکی بود، اما به دلایلی نتوانست به یک بازی ماندگار و به یاد ماندنی تبدیل شود. انتظارات از این بازی وحشت بقا با حضور شینجی میکامی بزرگ در راس کار، حتی بیشتر هم می‌شد اما بازی آنقدر مشکلات فنی مختلف و پر شمار داشت که تا حد زیادی جلوی موفقیت آن را گرفت. حال، The Evil Within 2 تهیه کنندگی میکامی در راه است و به نظر می‌رسد سازندگان از تمام اشتباهاتشان در نسخه اول درس گرفته و ما را به شدت نسبت به بازی امیدوار کرده‌اند. عنوان The Evil Within 2، داستان کارآگاه سباستین کاستلانوس (Sebastian Castellanos) را دنبال می‌کند؛ کسی که به نظر می‌رسد همه چیز خود را از دست داده که شامل دختر او نیز می‌شود. در آخرین تلاش برای درست کردن شرایط، سباستین با MOBIUS همکاری می‌کند؛ شرکتی که در نسخه اول نیز وجود داشت و باعث همه این اتفاقات بد است. سباستین با این شرکت همکاری می‌کند تا دختر خود را نجات دهد و به محض این که با اختراعات آن ها آشنا می‌شود، وضعیت ذهنی‌اش از قبل نیز بدتر شده و موجودات وحشتناک تری را مشاهده می‌کند. همان طور که مشاهده می‌کنید، داستان نسخه دوم هیچ ارتباطی با نسخه اول ندارد و خیلی بیشتر برروی زندگی فردی و شخصیت سباستین تمرکز می‌کند؛ همین موضوع قطعا باعث خواهد شد تا بر خلاف قسمت نخست، این شخصیت را بیشتر بشناسیم و شخصیت پردازی بهتری برای او صورت بگیرد.

در ادامه می‌توانید نمرات انتشار یافته را مشاهده کنید. در صورت انتشار نمرات تازه، پست بروزرسانی خواهد شد.

Multiplayer.it: 8.5/10

The Evil Within 2 شباهت بسیاری به نسخه پیشین خود دارد اما شاهد ویژگی‌های جدید گیم‌پلی، طراحی مراحل عالی و فضای فوق العاده بازی هستیم.

The Evil Within 2 یک خرید اجباری برای طرفداران ژانر وحشت و بقا است.

Twinfinite: 8/10

متاسفانه The Evil Within 2 به واسطه داستان از یاد بردنی و مشکلات اساسی هوش مصنوعی از شاهکار بودن فاصله می‌گیرد اگرچه این بازی دقیقا کار یک عنوان ژانر ترسناک را می‌کند و به‌خوبی نیز آن را انجام می‌دهد. عنوان The Evil Within 2 بازی است که در جزئیات آن به خوبی فکر شده و به بازی‌باز قدرت آن را می‌دهد که بجنگد و گاهی نیز به او می‌فهماند که هرچقدر سلاح و اسلحه داشته باشید، نمی‌توانید با چیزی که نمیفهمید بجنگید.

GamesRadar+: 7/10

The Evil Within 2 پتانسیل بسیار بالایی دارد که متاسفانه به مرحله نشان دادن نمی‌رسد اما با وجود مشکلات آن، این عنوان سوم شخص به‌طرز عجیبی لذت بخش است.

 

عنوان The Evil Within 2 در تاریخ ۱۳ ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. هم‌اکنون هیچ صحبتی از نسخه نینتندو سوییچ بازی نیست و بعید به نظر می‌رسد سازندگان به این پلتفرم نگاهی داشته باشند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید