شرکت باندای نامکو به تازگی چندین تصویر جدید از بازی مبارزه ای Dragon Ball FighterZ منتشر کرده که دو شخصیت شرور جدید بازی را به همراه دیگر شخصیت های بازی مانند Captain Ginyu و Nappa نشان می‌دهد. علاوه بر این‌ها، در تصاویر جدید منتشر شده، شاهد میان پرده ها و گیم‌پلی بخش داستانی بازی هستیم. دو شخصیتی […]

تصاویر جدیدی از عنوان Dragon Ball FighterZ منتشر شد + تاریخ انتشار و نسخه‌های ویژه

شرکت باندای نامکو به تازگی چندین تصویر جدید از بازی مبارزه ای Dragon Ball FighterZ منتشر کرده که دو شخصیت شرور جدید بازی را به همراه دیگر شخصیت های بازی مانند Captain Ginyu و Nappa نشان می‌دهد. علاوه بر این‌ها، در تصاویر جدید منتشر شده، شاهد میان پرده ها و گیم‌پلی بخش داستانی بازی هستیم.

دو شخصیتی که در بالا به آن ها اشاره شد، پیش از این در همین ماه در V-Jump معرفی شده بودند اما در این جا می‌توانیم نگاهی دقیق تر و نزدیک تری را به آن ها داشته باشیم و با مهارت هایشان آشنا شویم.

Captain Ginyu مکانیک های مبارزه خاص خود را دارد که بازی با او را جالب می‌سازد. اگر با Captain Ginyu آشنایی چندانی ندارید، باید بگویم که تکنیک اصلی او به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بدن ها را با رقیب خود سوییچ کنند و حتی سلامتی نفر مقابل را نیز دریافت کنند. Ginyu از طیف وسیعی از تکنیک ها استفاده می‌کند که همین موضوع باعث می‌شود تا دیگر اعضای نیروی Ginyu در نبرد ها شرکت کرده و کمک نمایند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که Captain Ginyu به نوعی شامل ۵ شخصیت مختلف می‌شود و همین موضوع، او را به شدت قدرتمند می‌سازد. در بعضی از تصاویر منتشر شده مشاهده می‌کنیم که Captain Ginyu از تکنیک تعویض بدن استفاده می‌کند و حتی از اعضای نیروی دیگر در نبرد و اکشن استفاده می‌نماید؛ مانند Recoome و Jeice.

Nappa به شکل طبیعی و غیر غافلگیر کننده‌ای، یک شخصیت سنگین به نظر می‌رسد. او در برخی از حرکات خود، Saibamen بد نام را احضار می‌کند و از آن ها جهت ایجاد انفجار هایی روی حریف بهره می‌برد. چند تصویر در پایین مطلب، Nappa را نشان می‌دهد که در حال اجرای برخی از حرکات خود است؛ حرکاتی که کاملا از انیمه ها و مانگاهای سری بیرون آمده اند و از آن ها الهام گرفته شده اند. در تصاویر دیگر مشاهده می شود که او تکنیک اصلی خود را اجرا می‌کند که Break Cannon نام دارد. در این تکنیک، او یک توده پر قدرت انرژی را از درون دهان خود شلیک می‌کند.

شاید طرفداران برایشان جالب باشد که بخش استایل گیم‌ بورد بازی Dragon Ball FighterZ چقدر شبیه به یکی دیگر از عناوین سری، یعنی Dragon Ball Z: Budokai 2 است. به دست آوردن دوستان، مهارت ها و پاداش ها، وابسته به چگونگی پیشروی بازی‌باز در نقشه است. در داستان بازی، شما از منطقه ای به منطقه دیگر خواهید رفت و سعی بر این دارید که متوجه شوید چرا مبارزان Z یکی پس از دیگری، هوش خود را از دست داده‌اند. شما برای آغاز هر مرحله، روح خود را به مبارزان دلخواه خود متصل می‌کنید (طرفداران سری کاملا آشنایی دارند) تا سرانجام راز این ماجرا را دریابید. شاید برای  متوجه شدن این نکته که Android 16 و Android 21 چه نقشی در داستان بازی دارند، باید تا زمان انتشار آن صبر کنیم.

برای مشاهده نمایش گیمزکام بازی Dragon Ball FighterZ می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید. علاوه بر این، برای دریافت اطلاعات جدید از دو شخصیت Piccolo و Krillin در عنوان Dragon Ball FighterZ به اینجا مراجعه کنید.

طبق اعلام امروز باندای نامکو، عنوان Dragon Ball FighterZ در تاریخ ۲۶ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ در مناطق آمریکای شمالی و اروپا برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی در تاریخ ۱ ماه فوریه سال ۲۰۱۸ برای کشور ژاپن عرضه خواهد شد. پیش از این اعلام شده بود که بازی Dragon Ball FighterZ در صورت استقبال، برای نینتندو سوییچ نیز منتشر می‌شود. علاوه بر این، دو نسخه ویژه برای این بازی معرفی شده است که می‌توانید جزئیات آن ها در زیر مشاهد کنید:

نسخه FighterZ Edition با قیمت ۹۴٫۹۹ دلار)

 • کد دانلود بازی
 • FighterZ Pass – هشت شخصیت جدید که شامل لباس ها و رنگ های دوم برای هر کدام می‌شود

نسخه Ultimate Edition با قیمت ۱۰۹٫۹۹ دلار

 • کد دانلود بازی
 • FighterZ Pass – هشت شخصیت جدید که شامل لباس ها و رنگ های دوم برای هر کدام می‌شود
 • بسته موسیقی های انیمه که شامل ۱۱ موسیقی از انیمه است
 • بسته صداگذاری

اگر بازی Dragon Ball FighterZ به صورت دیجیتالی پیش خرید نمایید، جوایز شما شامل موارد زیر خواهد بود:

 • دسترسی زود هنگام به بتای آزاد بازی
 • دسترسی زودهنگام به شخصیت های قابل بازی SSGSS Goku و SSGSS Vegeta
 • شخصیت های لابی SSGSS Goku و SSGSS Vegeta
 • یک بسته استامپ شامل Android 21 و Android 18 و Bulma

همان طور که قبلا اعلام شده بود، یک نسخه کلکسیونی از بازی در کار خواهد بود که ۱۳۹٫۹۹ دلار قیمت داشته و شامل موارد زیر می‌شود:

 • یک نسخه از بازی
 • جعبه CollectorZ
 • استیل بوک اختصاصی
 • مجسمه ۷ اینچی Goku با رنگ آمیزی Manga Dimension
 • سه برد هنری

و در آخر، شما می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از بازی Dragon Ball FighterZ را در زیر تماشا کنید و لذت ببرید:

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید