امروز، شرکت ۵pb. ناشر بازی‌های ویدئویی به صورت رسمی اعلام کرد که بازی اقتباسی رمان علمی تخیلی Steins;Gate Elite، در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه این بازی برای غرب مشخص نشده است اما انتظار […]

تاریخ انتشار بازی Steins;Gate Elite مشخص شد

امروز، شرکت ۵pb. ناشر بازی‌های ویدئویی به صورت رسمی اعلام کرد که بازی اقتباسی رمان علمی تخیلی Steins;Gate Elite، در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه این بازی برای غرب مشخص نشده است اما انتظار می‌رود که به مدت کوتاهی پس از انتشار Steins;Gate Elite در ژاپن، شاهد راه یافتن آن به بازار غرب نیز باشیم.

بازی Steins;Gate Elite، نسخه بازسازی شده Steins;Gate محسوب می‌شود که مهم‌ترین تمایز آن، تغییر پس‌زمینه‌های استاتیک به انیمه‌های متحرک و تعاملی می‌باشد. این پس‌زمینه‌های متحرک کاملاً با سریال تلویزیونی این سری که در حال پخش است مطابقت دارد و بر اساس نقاط عطف داستانی این سری تلویزیونی ساخته شده‌اند.

بازی Steins;Gate Elite داستان شخصی به نام رینتارو اوکابه (Rintaro Okabe) را روایت خواهد کرد که دانشمند جوانی‌ست که با مشارکت همکارانش مایوری (Mayuri) و ایتارو (Itaru) بر روی آزمایش‌های مختلفی کار می‌کند. آن‌ها با کمک کوریسو ماکیسه (Kurisu Makise) موفق به خلق ماشین زمانی می‌شوند که می‌توان با استفاده از آن، پیام‌هایی به گذشته ارسال کرد. به موجب همین امر، اتفاقات وحشتناک و حتی سرگرم‌کننده‌ای برای شخصیت‌های این داستان رخ می‌دهد که قرار است در بازی نیز به آن پرداخته شود.

Steins;Gate Elite نخستین بازی از این سری با تمرکز بر روی داستان اصلی این مجموعه محسوب می‌شود که مقرر شده است تا بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه گردد. بازی Steins;Gate 0  در سال ۲۰۱۵ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا، پلتفرم مقصد اصلی این سری بازی‌هاست که تمامی نسخه‌های این بازی برای آن منتشر شده است و خواهد شد.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Steins;Gate Elite در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۷ میلادی) در کشور ژاپن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید