چندی پیش گزارشی منتشر شده بود مربوط به اینکه خیلی از ناشران ژاپنی به موفقیت نینتندو سوییچ شک داشته و به همین خاطر در دوران اولیه عرضه این کنسول اقدام به انتشار بازی خاصی برای آن نکرده‎اند. ولی پس از موفقیت چشم‌گیر این کنسول، خیلی از همین ناشران ژاپنی بزرگ به دنبال حمایت همه جانبه […]

برنامه‌های بندای نمکو برای پشتیبانی بهتر از نینتندو سوییچ

چندی پیش گزارشی منتشر شده بود مربوط به اینکه خیلی از ناشران ژاپنی به موفقیت نینتندو سوییچ شک داشته و به همین خاطر در دوران اولیه عرضه این کنسول اقدام به انتشار بازی خاصی برای آن نکرده‎اند. ولی پس از موفقیت چشم‌گیر این کنسول، خیلی از همین ناشران ژاپنی بزرگ به دنبال حمایت همه جانبه از نینتندو سوییچ رفته و به دنبال آن هستند تا با عرضه بازی‌های ریز و درشت برای این کنسول هیبریدی، پول خوبی به جیب بزنند.

حالا که چند روزی از انتشار آن گزارش گذشته، شاهد آن هستیم یکی از همین ناشران بزرگ ژاپنی یعنی بندای نمکو در مورد برنامه‌های مختلف خود برای عرضه بازی برای ننیتندو سوییچ صحبت کرده است. میتسواکی تاگوچ (Mitsuaki Taguch) رئیس این شرکت در کنفرانسی که برای ارائه گزارش مالی بندای نمکو در سه ماهه اخیر ترتیب داده شده بود، اعتراف کرده که این شرکت حسابی با دیدن موفقیت نینتندو سوییچ انگشت به دهان مانده است و به همین خاطر آن‌ها به دنبال گسترش برنامه‌ها و بازی‌های خود برای این کنسول هستند. در همین راستا، این شرکت ۳ بازی انحصاری نینتندو سوییچ را در تابستان سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد کرد.

البته هیچ جزئیات خاصی از اینکه این سه بازی انحصاری مربوط به کدام فرنچایزها خواهند بود یا آن که اصلاً با IPهای جدیدی سر و کار داریم منتشر نشده است. به هر حال بندای نمکو تعداد زیادی فرنچایز محبوب دارد که می‌تواند از آن‌ها برای ساخت عناوین انحصاری نینتندو سوییچ استفاده کند؛ از Tales و Tekken و Soul Calibur و DragonBall گرفته تا Ace Combat و God Eater و Ridge Racer. حتی شاید این شرکت به فکر پورت عناوینی چون Code Vein یا Dark Souls 3 برای نینتندو سوییچ افتاده است! در هر صورت این زمان است که مشخص می‌کند بندای نمکو چه برنامه‌هایی را برای نینتندو سوییچ در سر دارد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید