اکتیویژن و بانجی بالاخره پشتیبانی عنوان جدید Destiny 2 از کنسول میان نسلی ایکس‌باکس وان ایکس را تایید کرده‌اند، گرچه جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته‌اند. وب‌سایت The Inquisitr اخیراً به سراغ اکتیویژن رفته تا از دلیل عدم حضور Destiny 2 در لیست عناوین ایکس‌باکس وان ایکس آگاهی یابد که پاسخ زیر را دریافت نموده است: Destiny […]

پشتیبانی Destiny 2 از ایکس‌باکس وان ایکس تایید شد

اکتیویژن و بانجی بالاخره پشتیبانی عنوان جدید Destiny 2 از کنسول میان نسلی ایکس‌باکس وان ایکس را تایید کرده‌اند، گرچه جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته‌اند.

وب‌سایت The Inquisitr اخیراً به سراغ اکتیویژن رفته تا از دلیل عدم حضور Destiny 2 در لیست عناوین ایکس‌باکس وان ایکس آگاهی یابد که پاسخ زیر را دریافت نموده است:

Destiny 2 از ایکس‌باکس وان ایکس پشتیبانی خواهد کرد، ولی در حال حاضر اطلاعات و اخبار جدیدی نداریم که با شما درمیان بگذاریم.

متاسفانه، می‌بینیم که اکتیویژن جزئیات نحوه و کیفیت اجرای Destiny 2 برروی ایکس‌باکس وان را مشخص نکرده است، اما با این حال طبیعتاً می‌توان انتظار رزولوشن بیشتر و بافت‌های باکیفیت‌تر را داشت. همچنین امیدواریم که ویژگی HDR را روی این کنسول شاهد باشیم.

Destiny 2 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ایکس قرار دارد و از پلی‌استیشن ۴ پرو نیز پشتیبانی خواهد کرد. به‌تازگی جزئیاتی از محتوای الحاقی Curse of Osiris این بازی منتشر شده و همچنین اکتیویژن در گزارشات جدید خود، رضایت کاملش نسبت به این عنوان را ابراز نموده است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید