چندی پیش جدیدترین بروزرسانی بازی Call of Duty: WWII منتشر شد که مشکلات سرورهای بازی در بخش چندنفره را رفع خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید. همان طور که اطلاع دارید بازی Call of Duty: WWII توانسته تجربه بسیار خوب و راضی کننده‌ای را در دسترس طرفداران خود قرار دهد و فروش بسیار […]

بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

چندی پیش جدیدترین بروزرسانی بازی Call of Duty: WWII منتشر شد که مشکلات سرورهای بازی در بخش چندنفره را رفع خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

همان طور که اطلاع دارید بازی Call of Duty: WWII توانسته تجربه بسیار خوب و راضی کننده‌ای را در دسترس طرفداران خود قرار دهد و فروش بسیار خوبی را هم به ثبت برساند. بدون شک یکی از دلایلی که باعث می‌شود هر یک از طرفداران این بازی، برای خرید آن اقدام کنند، تجربه بخش مهیج چندنفره آن است که در سال‌های اخیر به خوبی توانسته در بین بازیکنان جای خود را پیدا کند.

حال انگار جدیدترین نسخه از این سری بازی، در بخش چندنفره خود با مشکلاتی رو به رو شده و بازیکنان در بخش اتصال به سرور ها، با دردسر های زیادی دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند. در جریان این مشکلات آزار دهنده، بخش Headquarters بازی به یک قسمت انفرادی تبدیل شده و همچنین سازندگان، بخش Leaderboard بازی را هم غیر فعال کرده اند. به صورت کلی، سازندگان دلیل بروز چنین مشکلاتی را، حجم بالای بازیکنان بخش چندنفره و اتصالپ‌های همزمان اعلام کرده اند. اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

حال در راستای حل این مشکلات، به تازگی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، استودیو سازنده بازی، یک بروزرسانی جدید برای بازی منتشر کرده است که مشکلات این بخش را رفع خواهد کرد و طبق گفته آن ها، بازیکنان می‌توانند به راحتی بخش چندنفره آن را تجربه کنند. البته بعد از انتشار این بروزرسانی، سطح برخی از بازیکنان کاملا صفر شده و تمامی تجربه‌های آنان نابود شده است. این مشکل پس از گذشت ساعاتی حل شد اما اگر شما جزو افرادی هستید که از این مشکل رنج می‌برند، می‌توانید در توییتر از سازندگان بازی کمک بخواهید.

بازی Call of Duty: WWII هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید