The post معترضان پیروز شدند؛ آکادمی اسکار تصمیمش را پس گرفت appeared first on دیجی‌کالا مگ.

The post سینماگران در برابر آکادمی؛ جنجال بر سر پخش زنده جوایز اسکار appeared first on دیجی‌کالا مگ.

محسن امیریوسفی در تمام مدتی که فیلم آشغال‌های دوست‌داشتنی توقیف بود حتی یک فریم از آن هم منتشر نکرد. آنونس فیلم آشغال‌های دوست‌داشتنی را هم کسی ندیده بود. همه این سال‌ها امید داشت که فیلمش بتواند به صورت قانونی اکران شود.

انیمیشن «فیلم لگو ۲» (The Lego Movie 2) که به عنوان دنباله انیمیشن «فیلم لگو» ساخته سال ۲۰۱۴ است از آخر هفته گذشته در سینماها اکران شد اما نتوانست طبق پیش‌بینی‌ها عمل کند و با فروش ۳۴ میلیون دلاری در افتتاحیه‌اش تقریبا ۲۰ میلیون دلار کمتر از آنچه پیش‌بینی شده بود فروخت.

در سکوت خبری فیلم آشغال‌های دوست‌داشتنی آخرین ساخته محسن امیریوسفی امروز به نمایش درآمد. محسن امیریوسفی این فیلم را سال ۱۳۹۱ ساخت و از آن زمان فیلم بدون هیچ دلیل مشخصی توقیف بود. البته که می‌گفتند فیلم به ماجراهای انتخابات ۸۸ می‌پردازد.

The post روما مهم‌ترین و سوگلی بیشترین جوایز بفتا ۲۰۱۹ را گرفتند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نامزدهای جشنواره فیلم فجر ۹۷ اعلام شدند. به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، ابراهیم داروغه‌زاده دبیر جشنواره با حضور در جمع خبرنگاران اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

روز پنجشنبه ۱۸ بهمن‌ماه نهمین روز برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و آخرین روز برگزاری جشنواره در هفته جاری بود. جشنواره نهایتا با دو روز تعطیلی در روزهای جمعه و شنبه، از روز یک‌شنبه کار خود را ادامه خواهد داد. در نهمین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر نشست‌های خبری فیلم‌های «قسم»، «جان‌ دار»، «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» و «سونامی» برگزار شدند.