سری ۸ قرار است به عنوان اتاق تمام‌عیار لوکس و اسپرت ب‌ام‌و به زودی معرفی و امسال به بازار عرضه شود. حالا در تازه‌ترین خبرها، تصاویری منتشر شده که به یکی از مدل‌های سری ۸ نسبت داده‌اند.

سری 8

همان‌طور که از تصاویر منتشر شده پیداست، سری ۸ امضای طراحی جدید محصولات شرکت ‌ب‌ام‌و را دارد. با این حال در ظاهر آن شاهد تغییرات و استفاده از المان و مولفه‌های طراحی متفاوتی نسبت به سایر محصولات این شرکت آلمانی هستیم. به‌طور مثال با این که جلوپنجره‌های دوتایی و کلیوی ب‌ام‌و به عنوان امضای طراحی تمام محصولات ب‌ام‌و در طول تاریخ شناخته می‌شود، در سری ۸ از جلوپنجره‌های کشیده‌، عریض‌، بزرگ‌تر و با شکلی ذوزنقه استفاده شده تا با تغییر رادیکالی بتواند حس بیشتری از هیجان را به مخاطب منتقل کند.

هم‌چنین چراغ‌های کشیده با الگوی مشابه، زبان طراحی محصولات شرکت ب‌ام‌و را دیکته می‌کند. بیشترین تغییرات در نمای پشتی صورت گرفته است؛ چراغ‌های خطر کشیده که با زاویه‌ی ملایم به سمت لوگوی سفید و آبی این شرکت اشتوتگارتی نشانه رفته‌اند. هم‌چنین از تصاویر لو رفته می‌توانیم فرم متفاوت دیفیوز، سپر، شبرنگ و جای پلاک را ببینیم که به عنوان خصوصیات متفاوت این آلمانی مغرور شمرده می‌شوند.

درمورد مشخصات فنی سری ۸، احتمال عرضه‌ی دو مدل می‌رود؛ نمونه‌ی اول که احتمالا به یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر خورجینی ۴٫۴ لیتری تویین‌توربو و مدل قدرتمند به موتور ۱۲ سیلندر خورجینی تویین توربو با حجم ۶٫۶ لیتر مجهز می‌شوند.

به نظر شما، آیا سری ۸ می‌تواند موفقیت نسل اول خودش را دوباره تکرار کند؟

مطلب جدیدترین تصاویر ب‌ام‌و سری ۸ لو رفت برای نخستین بار در دیجی‌کالا مگ منتشر شده است.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید