پس از ماه‌ها شایعه، پنج شنبه شب و در طول یکی از برنامه‌های کوتاه Nintendo Direct شاهد رونمایی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی «دارک سولز» بودیم. در حالی که نینتندو رسما از Dark Souls: Remastered برای کنسول سوییچ رونمایی کرده بود، طولی نکشید که شرکت باندای نامکو خبر از عرضه‌ی این بازسازی روی تمام پلتفرم‌ها داد.

این نسخه‌ی بازسازی شده از دارک سولز ۱ از نظر گرافیکی پیشرفت کرده است.

بازی Dark Souls: Remastered قرار است در روز ۲۵ می سال جاری میلادی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه شود.

این نسخه‌ی بازسازی شده از دارک سولز ۱، نه تنها بازی اصلی و محتوای دانلودی آن را به همراه دارد، بلکه هم‌چنین از نظر گرافیکی پیشرفت کرده است. سازندگان بازی برخی از قابلیت‌های گرافیکی موتور پایه‌ی دارک سولز ۳ را به دارک سولز ۱ آورده‌اند؛‌ برای مثال، نورپردازی بازی پیشرفت کرده است و افکت‌های گرافیکی جدیدی هم به بازی اضافه شده است.

در ژاپن، استودیوی From Software هم‌چنین از یک بسته‌ی بزرگ برای پلی‌استیشن۴ رونمایی کرده است که سه بازی دارک سولز را در خود جای خواهد داد.

این بسته که به اسم Trilogy Box عرضه می‌شود در کنار بازی‌ها، همچنین شش کتاب و شش دیسک ساندترک دارد .این بسته با قیمت ۴۵۰ دلار در ژاپن و فقط برای پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد. زمان عرضه‌ی این بسته برای روز ۲۴ ماه می برنامه ریزی شده است..

می‌توانید در ادامه تیزر کوتاه Dark Souls: Remastered را ببینید.

منبع: Polygon

 

مطلب بازسازی دارک سولز روی نینتندو سوییچ و دیگر پلتفرم‌ها عرضه می‌شود برای نخستین بار در دیجی‌کالا مگ منتشر شده است.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید