دنا پلاس توربو، جدیدترین محصول ایران‌خودرو است. به گزارش ایران‌جیب، صبح امروز دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان دنا پلاس توربو صادر شده است و بر اساس همین گزارش، دنا پلاس توربو با قیمت ۵۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان برای دارندگان حواله این خودرو به فروش می‌رود.

دنا پلاس توربو در نمایشگاه خودرو تهران ۹۶ رسما رونمایی شد. این خودرو از موتور EF7 مجهز به توربوشارژ بهره می‌برد.

اولین سری تحویل دنا پلاس توربو، مدل ۹۷ است که متقاضیان پس از تکمیل وجه؛ احتمالا ماشین را در مدت ۱۰ الی ۲۰ روز کاری تحویل می‌گیرند. پیش از این، دنا پلاس اولین بار در تاریخ ۱۳ اردیبهشت پیش فزوش شد. تفاوت دنا پلاس و دنا پلاس توربو در میزان قدرت و گشتاور تولیدی موتوری آن‌هاست. با این که هر دو خودرو از موتور EF7 بهره می‌برند، دنا پلاس توربو بخاطر داشتن سیستم توربوشارژ می‌تواند حداکثر توان ۱۵۰ اسب‌بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتون‌متر تولید کند. این درحالیست که حداکثر قدرت تولیدی دنا پلاس، ۱۱۵ اسب بخار و ماگزیمم گشتاور ۱۵۷ نیوتون‌متر است.

به‌طور کلی، از امکانات جدید خانواده دنا پلاس می‌توان به سانرو، دوربین دید عقب، دی‌لایت، ۴ کیسه هوا و تغییراتی در زبان طراحی دانست. این تغییرات ظاهری در طراحی درب‌ها به همراه شیشه‌ لچکی عقب، دستگیره‌ و گلگیرها و یکپارچه شدن جلوپنجره با دریچه‌ی هوای وسط زیر سپر و خط شانه‌ای مورب دیده می‌شود. درحقیقت دناپلاس، نمونه فیس لیفت مینور دنای معمولی است. برای آشنایی با دنا پلاس می‌توانید مطلب نگاه نزدیک به دنا پلاس را بخوانید.

مطلب قیمت دنا پلاس توربو مشخص شد برای نخستین بار در دیجی‌کالا مگ منتشر شده است.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید