گرم شدن هوا و شروع فصل تابستان معمولا فصل جدیدی برای عطر خریدن است. چه برای کسانی که عطرشان تمام شده و چه کسانی که دوست دارند یک عطر جدید برای حال و هوای گرم و تابستانی فعلی پیدا کنند. پیدا کردن خوشبوترین عطرها در جشنوارهو تخفیفات بزرگ کار کراحتی نیست و یک راهنمای خرید عطر به پیدا کردن آن‌ها در آن شلوغی و فرصت کم کمک بسیار خوبی خواهد بود. البته که هرکسی اولویت‌های خودش برای خرید عطر را دارد اما قیمت مناسب اولویت همه ماست! همه دوست داریم عطر با قیمت مناسب بخریم؛ به همین دلیل هم در جشنواره خرید «تابستان داغ با دمای بالا» صدها پرفیوم، ادوپرفیوم، ادوکلن، ادوفرش و عطر جیبی برای خرید قرار دارد!

چیزی تا آغاز جشنواره تابستانی «شگفت‌انگیز با دمای بالا» دیجی‌کالا باقی نمانده است. در این جشنواره قرار است طی ۳ روز هزاران کالا با تخفیف ویژه عرضه شوند و این بهترین فرصت برای خرید کالاهاییست که پیش‌تر تصمیم به خرید آن‌ها گرفته‌اید. در این راهنمای خرید قصد داریم ۸ کالای دیجیتال هیجان‌انگیز این جشنواره را معرفی کنیم که احتمالا خیلی‌ها منتظر آن‌ها خواهند بود. توجه به این نکته مهم است که این کالاها بسیار پرطرفدار هستند و موجودی آن‌ها بسیار محدود است. اگر قصد خرید هر یک از این کالاها را دارید خود را آماده کنید تا در اولین لحظات آغاز تخفیف آن کالا، خرید خود را انجام دهید.

روز دختر در راه است و یک بهانه خوب برای خوشحال کردن دختران پیدا شده! این بهترین فرصت برای نشان دادن علاقه به عزیزترین دختر زندگی‌تان است. ۱۰ پیشنهاد عالی هدیه برای دختر برای خوشحال کردن آن‌ها در هر سن و سال، دوست، خواهر، دختر و.. آماده کردیم تا به شما در انتخاب هدیه کمک کنیم. این کالاها می‌توانند هرکدام یک هدیه کامل یا کامل کننده هدیه‌‌ای که شما انتخاب کردید باشند. بهتر است دخترها را برای گرفتن هدیه زیاد منتظر نگذارید…

امروز یازدهیمن سالگرد روز عکاسی از طبیعت است. بهترین بهانه برای پیدا کردن یک دوربین عکاسی و بیرون زدن از خانه و گم شدن در طبیعت. عکاسی از طبیعت بهترین راه برای جشن گرفتن امروزه. ما هم در جشن گرفتن امروز شما را همراهی می‌کنیم و به شما یه دوربین عکاسی پاناسونیک ارزان که می‌تونه یار و یاور همیشگی‌ شما باشه پیشنهاد می‌کنیم. این دوربین باحال، دوربین عکاسی پاناسونیک است که انقدر ابعاد کوچک و سبکی دارد که توی جیب جا میشه. DMC-TZ80 پاناسونیک یک دوربین کامپکت دوست‌داشتنی برای همه عکاسان است. با اینکه یک دوربین حرفه‌ای نیست اما عکاسان حرفه‌ای هم از این دوربین خوششان می‌آید؛ چون همیشه که نمی‌تونن دوربین حرفه‌ای خودشون رو همه‌جا ببرند. عکاسان غیر حرفه‌ای هم که دیگه عاشقش می‌شن. نظر کارشناسان دیجی‌کالا رو در مورد این دوربین و عملکرد اون در عکاسی از طبیعت پرسیدیم، با ما همراه باشید:

بهار و تابستان فصل میوه‌های محبوب همه‌ست. با این همه تنوع میوه می‌تونیم هر روز هفته یک اسموتی جدید درست کنیم. خیلی حیف که اسموتی با میوه‌های رنگی رو توی یک لیوان معمولی بریزیم، اسموتی لیوان مخصوص خودش رو می‌خواد. یک ماگ اسموتی که هم دستمون یخ نکنه و نوشیدنیمون زود گرم نشه، هم نی داشته باشه، اگر در هم داشته باشه عالی چون میشه بدون نگرانی روی مبل لم داد و نوشیدنی خورد. خوشبختانه ماگ اسموتی وینتج رو پیدا کردیم که همه این ویژگی‌ها رو داشت و خیلی هم ارزون بود! این هفته این ماگ اسموتی رو به خودتون هدیه بدید. قبل از خرید می‌تونید نظر همکارامون در رو در مورد این ماگ بخوانید.

بر اساس تحقیقات بر روی بیش از ۷۰ لوسیون، اسپری و کرم ضد آفتاب، نتایج نشان داد که شما نمی‌‌توانید همیشه به عدد SPF (عوامل محافظت از خورشید) نوشته شده ‌روی بسته‌بندی اعتماد کنید. این عدد نشان‌دهنده میزان جلوگیری هر محصول از اشعه های فرابنفش مضر خورشید (UVB, UVA) که دلیل اصلی آفتاب‌ سوختگی، پیری پوست، برنزه شدن رنگ پوست و از عوامل سرطان پوست شناخته‌ شده‌اند، است.