سامسونگ حدود چهار ماه پیش از جدیدترین ساعت هوشمند خود به نام سامسونگ Gear Sport رونمایی کرد. فروش انحصاری این ساعت هوشمند قرار است به زودی در دیجی‌کالا آغاز شود. به همین مناسبت ما در دیجی‌کالا مگ تصمیم داریم پرونده‌ی ویژه‌ای را به ساعت هوشمند سامسونگ Gear Sport اختصاص دهیم.

مشاهده‌ی محصول در دیجی‌کالا

در پرونده‌‌ی ویژه‌ی Gear Sport با تولید و انتشار ویدیوهای متنوعی از جمله جعبه‌گشایی، نگاه نزدیک و مقایسه با Gear S3 تلاش می‌کنیم از زوایای مختلف این ساعت هوشمند را بررسی و برای شما معرفی کنیم. همچنین طبق معمول در یک ویدیوکست اختصاصی به تفضیل در مورد ویژگی‌ها و مشخصات فنی ساعت هوشمند Gear Sport صحبت خواهیم کرد و شباهت‌ها و تفاوت‌های آن را با Gear S3 به شما نشان خواهیم داد. علاوه بر این، در مطلبی با عنوان «شما بپرسید؛ همه چیز در مورد سامسونگ Gear Sport» این فرصت را دارید تا هر سوالی در مورد این ساعت هوشمند برایتان پیش آمده، مطرح کنید. در آخرین گام این پرونده، به سوالات شما در قالب یک ویدیوکست پاسخ خواهیم داد.

پرونده‌ی ویژه‌ی Gear Sport از روز شنبه‌ی این هفته آغاز شده است و تا آخر هفته ادامه خواهد داشت. با انتشار هر کدام از مطالب، لینک مربوط به آن در این صفحه فعال خواهد شد. بنابراین برای دیدن مطالب اصلی پرونده کافی است روی تصاویر زیر کلیک کنید.

ساعت هوشمند سامسونگ Gear Sport ساعت هوشمند Gear Sport
ساعت هوشمند Gear Sport ساعت هوشمند Gear Sport
ساعت هوشمند Gear S3 ساعت هوشمند Gear Sport

مطلب پرونده‌ی ویژه‌ی سامسونگ Gear Sport در دیجی‌کالا مگ برای نخستین بار در دیجی‌کالا مگ منتشر شده است.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید