اگر از همراهان همیشگی دیجی‌کالا مگ باشید، حتما با سری مطالب «شما بگویید» آشنایی دارید؛ مطالبی هفتگی که طی آن‌ها از شما می‌خواهیم نظر خودتان را درباره‌ی موضوع‌های مختلف حوزه‌های تکنولوژی و سرگرمی به گوش ما و دیگران برسانید. در نهایت در یک ویدئوکست به جمع بندی نظرات میپردازیم.

این هفته تصمیم گرفتیم نظر شما را در مورد گوگل پلی و اپ استور بدانیم.

گوگل پلی و اپ استور هدف یکسانی دارند؛ جستجو، دانلود و نصب یک اپلیکیشن. ویژگی‌های مشترک زیادی هم در هردو برنامه وجود دارد؛ مثل توضیحات، نظرات، لوگو اپلیکیشن‌ها و اسکرین شات هایی از برنامه و ممکن است ویدئویی که برنامه را توضیح می‌دهد.

با این حال محبوبیت این دو برنامه بین کاربران و به‌خصوص برنامه نویسان متفاوت است. این محبوبیت به امنیت برنامه‌ها، توضیحات، تصاویر اپ ها، تعداد برنامه‌های پولی و رایگان، اپلیکیشن‌های نسخه بتا، تنوع برنامه‌ها، دسته‌بندی‌ها، تبلیغات درون برنامه‌ای این استورها، نظرات و مناسب بودن برای توسعه‌دهنده‌ها چیزهایی است که می‌تواند بر محبوبیت این استورها مؤثر باشد.

اگر برنامه‌نویس هستید، یا به‌عنوان یک کاربر معمولی از گوگل پلی استور یا اپ استور استفاده می‌کنید تجربه‌ی کاربریتان را بنویسید و بگویید به نظر شما کدام بهتر است؛ اپ استور یا گوگل پلی استور؟

بیشتر بخوانید: سری مطالب «شما بگویید»

مطلب شما بگویید؛ اپ استور یا گوگل پلی استور؟ برای نخستین بار در دیجی‌کالا مگ منتشر شده است.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید