دانلود مجموعه کامل کرک ویندوز 7 و 8 و 10 - All activation Windows 7-8-10 7.5

1 1 1 1 1 (2 امتیاز)
دانلود مجموعه کامل کرک ویندوز 7 و 8 و 10 - All activation Windows 7-8-10 7.5 - 4.0 out of 5 based on 2 votes

iconدر صورتی که هر یک از نسخه های سیستم عامل مایکروسافت شامل ویندوز 7 و 8 و 10 را نصب کنید، فقط تا 30 روز می توانید بدون فعال سازی ویندوز از آن به رایگان استفاده کنید تا با امکانات آنها آشنا شوید و بعد از آن نیاز خواهید داشت تا سیستم عامل خود را فعال نمائید. نسخه اصلی این سیستم عامل به دلیل وجود تحریم های اقتصادی، قابل خرید و پشتیبانی مایکروسافت نمی باشد، به همین دلیل اکثر کاربران ایرانی از اکتیویتور (فعال ساز)ها یا کرک ها استفاده می کنند تا محدودیت زمانی این سیستم عامل را از بین ببرند.

در این مطلب قصد داریم تا مجموعه ای بسیار کامل از اکتیویتور های سیستم عامل های مدکور را به شما عزیزان معرفی نمائیم. این مجموعه که با نام All activation Windows 7-8-10 ارایه شده و مجموعه ای کاملا تست شده می باشد، مجموعه ای کرک های معتبر برای فعال سازی این ویندوز ها می باشد.

دانلود مجموعه کامل کرک ویندوز 7 و 8 و 10 - All activation Windows 7-8-10 7.5

در این مجموعه شما می توانید نرم افزار های ذیل را دانلود و برای فعال سازی ساده ویندوز خود اقدام فرمائید :

ODIN 1.3.7 by secr9tos
RemoveWAT Uninstall
Windows 7 Loader eXtreme Edition v3.503
Windows Loader v2.2 (Daz)
SLIC 2.1 BINS
FAQ on creating firmware
SLIC_ToolKit_V3.2
KMSmicro WO w7 o2010-13 v1.0.1
SuperMini_KMS
KMSAuto Lite v1.2.6 (New)
KMSAuto Net 2015 v1.4.4 (New)
KMSpico 10.2.0 Final
Re-Loader Activator 2.2 Final
GUI MBR SLIC Loader 0.621 by DDDC v1.2 by Kolizey
WindSLIC-UEFI-SLIC-injector
Programs for Firmware
FAQ activate Windows
Reset (rearm)
KMS Tools 17_07_2016 (New)
Certificates (Certificates)
PIDX Check by stupid user (Keys Verification)
Three-OEM offline activation

اطلاعات تکمیلی و پیشنهادات :

برای فعال سازی ویندوز با هر یک از نرم افزار های ارایه شده در مجموعه ی معرفی شده می بایست هر یک از آنها را در حین استفاده به صورت Run as administrator اجرا کنید تا به درستی ویندوز شما را فعال سازد.

* اگر نمی خواهید طی عملیات فعال سازی، تغییراتی در ویندوز شما ایجاد شود، توصیه می کنیم از KMS server استفاه نمائید که با یک دستگاه مجازی اقدام به فعال سازی غیر واقعی ویندوز شما می کند، با این تفاوت که تفاوتی با فعال سازی مستقیم از مایکروسافت ندارد. اما می بایست توجه داشته باشید که این شیوه فعال سازی دوره ای بوده و طی دوره 6 ماهه یا همان 180 روزه نیازه به تکرار فعال سازی می باشد. لازم به ذکر است، این شیوه فعال سازی برای نسخه Professional version Enterprise می باشد.

* اگر نمی خواهید طی دوره های 6 ماهه مجبور به فعال سازی مجدد ویندوز خود باشید، می توانید به صورت آفلاین اقدام به فعال سازی ویندوز خود فرمایید که از طریق firmware BIOS قابل انجام است. اما در فعال سازی از طریق این روش می بایست اطلاعات فعال سازی را به دقت به خاطر بسپارید تا در صورت بروز مشکل از طریق اطلاعات قبلی، بتوانید بایوس سیستم خود را کنترل کنید.

* اگر نمی خواهید از دو روش پیشنهادی قبلی استفاده کنید و یا برای شما در دست داشتن اطلاعات و فعال سازی مدت دار مشکل است، می توانید از این روش که پیشنهاد می کنیم استفاده کنید. البته این روش نیز مانند روش BIOS است اما بدون در دست داشتن اطلاعات فنی که از طریق SLIC 2.1 ممکن است، اما هیچ گارانتی یا تضمینی وجود ندارد که در طی به روز رسانی ویندوز شما یا نسخه ی جدید ویندوز، فعال سازی شما لغو نگردد که باعث از کار افتادن سیستم عامل شما خواهد شد. پیشنهاد ما برای شروع کار استفاده از Windows 7 Activator Loader eXtreme می باشد که علاوه بر تنظیمات و ویژگی های بسیار خوب، فعال سازی ویندوز شما را به صورت خودکار انجام خواهد داد.

رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
دانلود ورژن 7.5196 MB

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید