نرم افزار محافظ و پاک کننده بد افزار ها - The Cleaner 9.0.0.1131

1 1 1 1 1 (21 امتیاز)
نرم افزار محافظ و پاک کننده بد افزار ها - The Cleaner 9.0.0.1131 - 4.5 out of 5 based on 21 votes

iconنرم افزار The Cleaner برنامه ای کامل برای حفاظت و امنیت داده ها و اطلاعات شماست که کامپیوتر شما را در برابر تروجان ها، کرم ها، کی لاگر، جاسوس افزارها و سایر ابزار های مخربی که قصد خراب کاری در سیستم شما را دارند محافظت میکند. این برنامه با تحت نظر داشتن تمام فعالیت های کامپیوتر شما ویروس ها و بد افزار ها را قبل از فرصت دادن به آن ها از هرگونه خراب کاری در سیستم و اطلاعات ارزشمند شما ردیابی کرده و از فعالیت های مخرب آن ها جلوگیری مینماید همچنین اگر شما به اینترنت متصل بوده و یا در هنگام ارسال و دریافت ایمیل براحتی و بدون نگرانی میتوانید از آن ها استفاده و باز نمایید زیرا اگر مشکلی و یا بد افزاری در آن ها باشد این نرم افزار قبل از هر کاری آن را شناسایی و پاک می نماید.

ابزار دیگری که این برنامه در اختیار شما خواهد گذاشت تمیز کننده سیستم شما است که نرم افزار کامپیوتر شما را جستجو کرده و به پاک سازی بد افزار ها و تروجان ها می پردازد. این برنامه با شیوه ای بسیار جدید و ابداعی خود به جستجو در فایل ها پرداخته و تروجان ها و بد افزار ها را شناسایی می نماید و از پایگاه داده و لیست بسیار کاملی از بد افزار ها را نیز دارا می باشد که به آن در تشخیص و یافتن بد افزار ها کمک میکند همچنین شما می توانید این اطلاعات نرم افزار را هر چند وقت یکبار بروزرسانی کرده تا از آخرین اطلاعات بد افزار ها با خبر باشید.

 

نرم افزار محافظ و پاک کننده بد افزار ها - The Cleaner 9.0.0.1131

همچنین در این نسخه از نرم افزار سرعت کارد کرد برنامه بسیار افزایش یافته از حافظه کمتری استفاده می نماید و از موتور جستجوی سریع تر و قدرتمند تری برخوردار شده است همچنین ظاهر آن تغییرات بسیار زیادی کرده و کاربر پسند تر شده است.

ویژگی های نرم افزار محافظ و پاک کننده بد افزار ها:

  • حفاظت در برابر تروجان ها
  • بروز رسانی آنلاین نرم افزار
  • مانتیتورینگ رجیستری ویندوز شما
  • زمان بندی برای جستجوی اتوماتیک توسط نرم افزار
  • حالت مخفی و قرنطینه برای بد افزار ها
رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
دانلود ورژن 9.0.0.1131447 MB
دانلود ورژن 9.0.0.1131 - نسخه پرتابل418 MB
دانلود ورژن های قدیمی تر 
دانلود ورژن 2012 8.2.0.1126838 MB

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها

لوپر
0
لوپر 1391-12-23 15:35
عالی بود ممنون