نرم افزار پشتیبان گیری و بروز رسانی درایورها - Driver Genius Professional 16.0.0.241

1 1 1 1 1 (8 امتیاز)
نرم افزار پشتیبان گیری و بروز رسانی درایورها - Driver Genius Professional 16.0.0.241 - 4.4 out of 5 based on 8 votes

icon

Driver Genius Professional نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای جهت مدیریت بر تمامی اجزای سخت افزاری کامپیوتر شماست. که شما میتوانید به وسیله آن از تمامی درایور های سخت افزار های خود نسخه پپشتیبان تهیه کرده تا در مواقعی که سی دی ها و اطلاعات سخت افزاری سیستم خود را گم و یا فراموش کرده اید از آن استفاده نمایید و به راحتی حتی به تعویض سیستم عامل خود بدون نگرانی از گم شدن و یا از دست رفتن اطلاعات سخت افزاری کامپیوتر خود بپردازید و دیگر از جستجو برای آنها در سطح اینترنت و اتلاف وقت با ارزش خود برای پیدا کردن مجدد درایور های خود بوسیله این برنامه بی نیاز خواهید شد.
فایل خروجی این نرم افزار با فرمت exe ذخیره می شود و به راحتی شما می توانید بدون نیاز به هر گونه نرم افزار دیگری به استفاده از نسخه پشتیبان خود کنید و حتی بی نیاز از نرم افزار مادر یعنی Driver Genius خواهید بود و پس از تهیه نسخه بکاپ توسط این برنامه دیگر برا جایگزینی به آن نیازی ندارید و این برنامه در واقع فقط به شناسایی درایور های سخت افاری شما و تهیه نسخه پشتیبان برای آینده کمک می کند.
همچنین در محیط برنامه شما می توانید برای برنامه مشخص کنید که از کدام سخت افزار ها و چگونه نسخه پشتیبان تهیه نماید تا شما درآینده براحتی بتوانید از آن بهره ببرید. تمامی کار برنامه پس از تنظیمات شما به صورت خودکار انجام شده و بدون هیچ دخالتی توسط شما در حین کار برنامه به تهیه نسخه پشتیبان مورد نظر شما می پردازد.

نرم افزار پشتیبان گیری و بروز رسانی درایورها - Driver Genius Professional 16.0.0.241

همچنین در صورتی که شما نیاز به آپدیت کردن و استفاده از جدید ترین نسخه درایور سخت افزار خود داشته باشید این برنامه قسمتی نیز برای آن تدارک دیده است تا براحتی قبل از تهیه پشتیبان به آپدیت کردن آن بپردازد و پس از آن از آن ها نسخه پشتیبان تهیه نماید.
شما نیز میتوانید برای نرم افزار برنامه زمان بندی شده ای تهیه نمایید تا در فواصل زمانی معین برای شما نسخه پشتیبان تهیه نماید و این برنامه به صورت خودکار به انجام این کار می پردازد. از دیگر قابلیت های این برنامه نمایش سلامتی سخت افزاری کامپیوتر شما بوده و نتایج آن را برای شما به نمایش می گذارد.

سایر قابلیت های نرم افزار پشتیبانگیری و بروز رسانی درایور سخت افزار

  • نصب و بازگرداندن درایورها بدون نیاز به برنامه
  • تهیه ی فایل پشتیبان در کمترین زمان ممکن
  • بازگرداندن فایل پشتیبان فقط با یک کلیک
  • ذخیره فایل پشتیبان با قالب EXE و نصب آسان
  • قابلیت به روز رسانی درایور یک سخت افزار از طریق اینترنت
  • پاک کردن درایورهای بی اعتبار و بدون استفاده برای بهبود بخشیدن به سرعت سیستم
  • آپدیت روزانه با قابلیت همزمان سازی  دیتابیس درایورها از طریق سایت سازنده
  • عیب یابی قطعات درایورهای سخت افزاری و کمک به شما برای رفع مشکل آن ها
  • انتخاب درایورهای مورد نظر برای گرفتن فایل پشتیبان

 

 

رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
دانلود ورژن 16.0.0.24113 MB
دانلود ورژن های قدیمی تر:  
دانلود ورژن 15.0.0.104912 MB
دانـلود ورژن 14.0.36015.2 MB
دانلود ورژن 12.0.0.121119.3 MB
ورژن 12.0.0.1211 نسخه پرتابل29.5 MB

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید