« آپدیت دوم به پست اضافه شد »
« نسخه کم حجم Black Box »

سرانجام پس از مدت ها انتظار برای گیمرها و طرفداران سری بازی های متال گیر عنوان جدید این بازی با نام لاتین Metal Gear Rising Revengeance برای PC منتشر شد، لازم به ذکر است که این بازی ابتدا برای کنسول منتشر شد و در 9 ژانویه سال 2014 برای سیستم های کامپیوتری منتشر شد. سبک این بازی اکشن بوده و بازی توسط کمپانی معروف Konami ساخت و طراحی شده و شرکت PlatinumGames برنامه توسعه پذیری آنرا بدست گرفت.
همانطور که در بالا عرض کردیم این بازی یک بازی اکشن است ولی اکشنی که با تمامی هم سبک های خود متفاوت تر است، در واقع این بازی پر از درگیری و جدال است. این نسخه از بازی که به Rising معروف است دچار تغییر و تحولات عظیمی شده است و گیمر در بازی با عوامل جدید و و شاید هم با یک بازی جدید روبرو شود! کونامی سعی کرده در این بازی افکار ماورای بازی را در ذهن بازیکن به چرخش دربیاورد طوری که شما با انجام این بازی و جنگ های پیاپی نسبت به این بازی دچار خستگی نمیشوید، در واقع بازی از حالت بکنواختی خارج شده است. شخصیت اصلی بازی متال گیر Raiden نام دارد که در این سری با ضربات سری و دقیق او روبرو هستیم یعنی اگر قابلیت (blod mode) را انتخاب کنیم در هنگامی دمشن در حال مرگ است، گیمر میتوانید بر روی شیار قرمز رنگ شمشیر را فرود بیاورد و دشمن را به طرز وحشتناکی به دو قسمت تقسیم کند. در قابلیت (ninja dasg) رایدن بیشتر حالت چیریکی میگیرد و سرعت او در همه زمینه ها از جمله جابجایی افزایش میابد. در کل گیم پلی و ساختار کلی بازی فوق العاده بوده طوری که میتواند در نوع خود بسیار خاص و جذاب باشد، باس های آخر بازی براحتی کشته نمیشوند و در پشت هریک راز نابودی آن ها وجود دارد که وابسته به قدرت کشف بازیکن است.


نکته دیگر این بازی گرافیک خیره کننده آن است که در سبک اکشن میتواند به عنوان یک انقلاب به حساب آید، به گفته سازند بازی در سیستم های PC گیمرها میتوانند با کیفیت 1080P این بازی را انجام دهند و این نشانه قدرت سیستم PC در مقابله کنسول ها است. تمامی عوامل بازی بصورت حرفه ای طراحی شده اند و همه اجسام چه بزرگ و چه کوچک قابل تقسیم به دو قسمت میباشند. گیر در طول بازی بازی افکت های جذابی روبرو میشود که در هنگام درگیری ها میتواند بسیار مجذوب کننده بوده و توجه گیمر را بخود جلب کند. در نهایت بازی Metal Gear Rising Revengeance یک گیم اکشن فوق العاده است که در یک پست قابل توصیف نیست، شما میتوانید نسخه معتبر آن را از دانلود رایگان دریافت کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • ویندوز: XP or Vista or 7 or 8
  • پردازنده: Intel Core i5 2400
  • حافظه: 2 GB RAM
  • گرافیک: Nvidia Geforce GTS 450
  • آداپتور گرافیکی: DirectX Version 9.0c
  • هارد دیسک: 25 GB