- ریلیز RELOADED

پس از نسل های زندگی مردم Letarri برای دوری از آزاد و اذیت به یک سیاره دور سفر کرده و آن را به عنوان خانه جدید خود تلقی میکنند, اما زمانی که ماموریت بین ستاره ای به استعمار دنیای جدید می رود زندگی مردم روبه نابودی میرود و سرنوشت آن ها به دست ماجراجوی تنها می‌افتدد در حال حاضر شما باید برای پرده برداشتن از این رمز و راز ها وارد ماجراجویی شده تا از آنچه که رخ داده است باخبر شوید. آیا شما میتوانید ماموریت خود را با موفقیت به پایان برسانید یا خیلی دیر شده؟
Prominence یک بازی اول شخص ماجراجویی بصورت point-and-click میباشد و پر از پازل های حل نشده, شخصیت قانع کننده، و یک داستان جذاب از امید و بشریت در بهترین سنت های خوب علمی تخیلی است همچنین به دست آوردن و استفاده از مهارت های اضافی و توانایی های شما از طریق ماجراجویی, کشف سرنخ ها و بازسازی وقایع از این ماموریت از طریق ایمیل، ضبط صدا، سرنخ محیط زیست، و یک کامپیوتر مرکزی آسیب دیده نیاز به تعمیر همگی از ویژگی های این بازی هستند. شما میتوانید این بازی را بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید.


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win XP, Vista, 7, 8, 10
Processor: 2.0 GHz or better processor - multi-core supported 
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Open GL 2.0 or better compatible video chipset. Please note that at this time, some lower-end integrated graphics chipsets are not compatible with Prominence 
Hard Drive: 4 GB available space