help - راهنما

 

شما وارد بخش راهنمای سایت نرم افزاری دانلود رایگان شده اید. هر گونه مشکلی که شما در رابطه با سایت داشته باشید اینجا مطرح میشود و مطمئنا هیچ سوالی در ذهن شما بی جواب نخواهد ماند. کاربر گرامی هر گونه سوال و مشکل دیگری را در تالار گفتگو مطرح کنید.تمامی سوالات متداولی که ممکن است در ذهن شما مطرح شود به صورت سوال و جواب اینجا وجود دارد. پس لطفا با دقت آنها را مطالعه کنید.

link چگونه نرم افزار مورد نیازم را پیدا کنم؟ دسته بندی مطالب کجاست؟
link لینک دانلود کجاست؟ کدام فایل را باید دانلود کنم؟
link بهترین و سریعترین راه برای دانلود چیست؟
link رمز عبور فایل های دانلود شده چیست؟
link چگونه به صورت نامحدود و رایگان از نرم افزار استفاده کنم؟ سریال نامبر یا کرک برنامه کجاست؟
link خطای CRC یا the archive is either in unknown format or damaged وقتی که دکمه Extract را میزنید نشان میدهد؟

 

 

چگونه نرم افزار مورد نیازم را پیدا کنم؟ دسته بندی مطالب کجاست؟


راحت ترین و سریع ترین راه برای پیدا کردن آن چیزی که در FDL دنبال آن هستید جعبه جستجوی بالای سایت است. پس اولین کاری که میکنید اسم نرم افزار مورد نظرتان را در جعبه جستجوی بالای سایت (یا بر روی نوار متحرک) تایپ کنید و کلید Enter از صفحه کلید را فشار دهید.

همچنین میتوانید با رفتن به بخش مربوطه در منوی بالا دسته بندی های هر یخش را مشاهده کرده و برنامه مورد نظر خود را در آن یافت کنید.

repair


لینک دانلود کجاست؟کدام فایل را باید دانلود کنم؟

لینک دانلود در ادامه مطلب هر کدام از مطالب وحود دارد. یعنی شما در صفحه اصلی لینک دانلودی مشاهده نمیکنید. بعد از وارد شدن به مطلب لینک دانلود در پایان توضیحات هر برنامه وجود دارد. بعضی از جملات به کار رفته:

  • دانلود آخرین ورژن: بدین معنی که با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ آخرین ورژن نرم افزار که در لیست بالاتر از همه موجود است دانلود می شود.
  • تمام بخش ها را دانلود کنيد: بدین معنی که شما می بایست تمامی بخش های لیست نمایش داده شده را دانلود کنید و بعد از دانلود کنار هم قرار داده فایل اول را اجرا کرده تا بعد از انجام مراحل فولدری همراه با فایل نصب ساخته شود.
  • نسخه مورد نظر را دانلود کنيد: بدین معنی که در لیست نسخه های مختلفی برای دانلود وجود دارد و شما بایست فقط تمام بخش های نسخه مورد نظر را دانلود کنید. بعد از دانلود بخش های مورد نظر آن ها کنار هم قرار داده فایل اول را اجرا کرده تا بعد از انجام مراحل فولدری همراه با فایل نصب ساخته شود.

repair


بهترین و سریعترین راه برای دانلود چیست؟


به طور کلی درون هر مطلب پس از توضیحاتی که داده میشود لینک دانلود و رمز عبور و اطلاعات ضروری مربوط به نحوه دانلود و کرک و سریال نامبر هر مطلب توضیح داده میشود. برای دانلود هر فایلی که قرار داده میشود کافی است بر روی لینک (یا لینکها)  کلیک کنید تا دانلود فایل توسط نرم افزار مدیریت دانلود شما ( ما به شما  Internet Download Manager را پیشنهاد میکنیم) آغاز شود. بدلیل اینکه سرعت کاربران ایرانی کم است و احتمال قطع ارتباط وجود دارد خواهش میکنیم که حتما از نرم افزار مدیریت دانلود که قابلیت Resume (دانلود از ادامه) را دارند استفاده کنید.


رمز عبور فایل های دانلود شده چیست؟


رمز عبور فایل های دانلود شده از سایت آدرس سایت می باشد، یعنی شما باید عینا وارد کنید : www.fdl.ir توجه کنید در هنگام تایپ حروف کوچک باشد و کیبورد شما فارسی نباشد.

repair

repair


چگونه به صورت نامحدود و رایگان از نرم افزار استفاده کنم؟ سریال نامبر یا کرک برنامه کجاست؟

همانطور که می دانید سایت FDL یک سایت رایگان است اما حتما برای شما اتفاق افتاده است که بعضی از نرم افزار ها و یا بازی های سایت را دانلود کرده باشید و به صورت محدود باشد.
اگر کمی دقت کرده باشید این اتفاق برای شما نخواهد افتاد زیرا در تمام فایل های موجود در سایت فایل متنی به نام Readme وجود دارد که توضیحاتی در مورد نحوه کرک یا وارد کردن سریال نامبر برنامه داده شده است.
اگر با مطالعه فایل متنی Readme مشکلات و یا ابهاماتی برای شما پیش آمد می توانید در بخش نظرات همان مطلب آن را سوال کنید.

توجه: در صورتی که طبق توضیحات در فولدر Crack یا Patch چیزی بافت نکردید به دلیل آن است که آنتی ویروس شما آن را پاک کرده است. پس قبل از اکسترکت کردن و ایجاد پوشه نصب آنتی ویروس را غیر فعال کرده و مجددا تلاش کنید.

repair


خطای CRC Wrong Password یا the archive is either in unknown format or damaged وقتی که دکمه Extract را میزنید نشان میدهد؟؟

همانطور که بار ها گفته شده تمام فایل ها قبل از اینکه به اشتراک گذاشته شوند توسط تیم سایت دانلود رایگان امتحان شده و برای دانلود قرار می گیرند. اما بعضا دیده شده که فایل ها موقع دانلود بر روی سیستم دچار مشکل می شوند که با کمک از نرم افزار های مدیریت دانلود و دانلود دوباره تصحیح می شود اما سایت دانلود رایگان برای اینکار راه حلی پیش روی شما قرار داده است.
اگر شما به پیغام CRC failed in Setup یا CRC Wrong Password مواجه شدید:

ابتدا توجه کنید که حجم فایل دانلود شده برابر با حجم نوشته شده در مطلب باشد. در صورت کمتر بودن حتما برای دانلود از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید.

در غیر این صورت شما می توانید با استفاده از نرم افزار Winrar آن را تعمیر کنید. برای این کار برنامه Winrar را باز کرده و فایل دانلود شده را انتخاب کنید سپس دکمه Repair را بزنید.

repair

repair

توجه کنید که فایل های به شکل زیر که معمولا حجم بالا هستند امکان تعمیر شدن دارند:

repair

{jcomments off}