آیا از تعدد اپلیکیشن ها روی موبایلتون خسته شدید؟
اپلیکیشن های یک بعدی حجم زیادی از موبایلتون رو اشغال کردن؟
دوست دارید با دانلود یه اپلیکیشن از اخبار روز ایران و جهان گرفته تا دانستنیهای علمی و پزشکی، جوک و سرگرمی، اس ام اس های مختلف، ورزش و تناسب اندام، انواع غذاهای خوشمزه و رژیم های غذایی، ایرانشناسی و جهانگردی، سخنان بزرگان و عارفان، اطلاعات هنری و ... رو روی موبایلتون داشته باشید اونم با یه حجم کم؟؟؟
میخوایین از این اطلاعات استفاده کنید زمانی که اینترنت رو گوشیتون ندارید؟
دوست دارید هرچی میخونید رو لایک کنید و امتیاز بگیرید؟
دوست دارید مطالبی که خوندید رو به دوستاتون ارسال کنید؟

برای اولین بار در ایران اپلیکیشن جیک و پیک این  امکانات رو در اختیار شما قرار میدهد ... .

بعضی از قابلیت های برنامه اندروید جیک و پیک:

  • پس از باز کردن هر دسته و لود شدن مطالب آن حتی بصورت آفلاین هم می توانید اخبار آن دسته را ملاحظه نمایید و فقط برای دریافت اخبار جدید می بایست به اینترنت متصل شده و بر روی بروز رسانی کلیک نمایید.
  • پس از باز کردن هر دسته و لود شدن مطالب آن حتی بصورت آفلاین هم می توانید مطالب آن دسته را ملاحظه نمایید و فقط برای دریافت مطالب جدید می بایست به اینترنت متصل شده و بر روی بروز رسانی کلیک نمایید.
  • این اپلیکیشن قابلیت به اشتراک گذاری مطالب داخل پکیج ها و دسته های خبری را از طریق اکثر برنامه های به اشتراک گذاری و ارتباطی مانند ایمیل، پیام کوتاه، فیس بوک، وایبر، اسکایپ و... را دارا می باشد.
  • قابلیت اضافه شدن به مورد علاقه ها و یا کم شدن از آن را در اختیار شما قرار می دهد. ضمنا در صورت لایک کردن مطلب مذکور امتیازی به امتیازات شما برای باز کردن پکیج های جدید اضافه می گردد.