کارگردان Spider-Man طی مصاحبه‌ی جدید خود به این موضوع اشاره کرده است که در این عنوان، شاهد شخصیت‌های منفی و شرور قدیمی و شخصیت‌های جدید بسیاری خواهیم بود. در E3 2017، تریلر جدیدی از Spider-Man به نمایش گذاشته شد که توجه بسیاری از طرفداران را برانگیخت. با توجه این تریلر و اطلاعات منتشر شده، به حضور Wilson […]

اینسومنیاک: Spider-Man شامل شخصیت‌های شرور قدیمی و تازه‌واردان زیادی می‌شود

کارگردان Spider-Man طی مصاحبه‌ی جدید خود به این موضوع اشاره کرده است که در این عنوان، شاهد شخصیت‌های منفی و شرور قدیمی و شخصیت‌های جدید بسیاری خواهیم بود.

در E3 2017، تریلر جدیدی از Spider-Man به نمایش گذاشته شد که توجه بسیاری از طرفداران را برانگیخت. با توجه این تریلر و اطلاعات منتشر شده، به حضور Wilson Fisk (معروف به Kingpin) و Mr. Negative پی برده‌ایم، اما ظاهراً آن‌ها فقط بخش کوچکی از شخصیت‌های این بازی هستند و هنوز از حضور تعداد زیادی آگاه نشده‌ایم.

کارگردان Spider-Man یعنی برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، در مصاحبه‌ای با Electric Playground، از شخصیت‌های بسیار این عنوان گفته است:

ما شخصیت‌هایی عالی در دست داریم و پیتر فقط یکی از این شخصیت‌های بسیار است. لیست بازیگران ما بسیار بسیار بزرگ است و ما شرورهای قدیمی و همچنین تازه‌واردان زیادی را در بازی داریم.

علاوه بر این، برایان گفته که Spider-Man دارای شهری بزرگ است که به بازیکنان اجازه‌ می‌دهد علاوه بر گشت و گذار در آن، تجربه‌های مختلفی داشته باشند. همچنین، اشاراتی به یک خبر خاص شده است که در آینده از آن مطلع می‌شویم.

Spider-Man از زمان معرفی خود در E3 2016، به یکی مورد انتظارترین عناوین پلی‌استیشن ۴ تبدیل شده است. البته می‌توان این محبوبیت را علاوه بر نمایش‌های عالی‌، به محبوبیت کمیک‌هایش و حضور کوتاه تام هالند در Captain America: Civil War ربط داد.

طبق گفته‌ی سونی، Spider-Man در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸ به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

منبع متن: gamefa