در E3 2017 بتسدا از Skyrim VR رونمایی کرد، اما جزئیات زیادی از پلتفرم‌های آن به اشتراک نگذاشت. با این حال، به‌تازگی تایید شده است که این عنوان به مدت زیادی در انحصار پلی‌استیشن وی‌آر نخواهد بود و در سال ۲۰۱۸ برای هدست اچ‌تی‌سی وایو عرضه خواهد شد. طی ویدئوی جدید گیم‌اسپات با موضوع بازی‌های واقعیت مجازی بتسدا، […]

Skyrim VR در سال ۲۰۱۸ برای اچ‌تی‌سی وایو منتشر می‌شود

در E3 2017 بتسدا از Skyrim VR رونمایی کرد، اما جزئیات زیادی از پلتفرم‌های آن به اشتراک نگذاشت. با این حال، به‌تازگی تایید شده است که این عنوان به مدت زیادی در انحصار پلی‌استیشن وی‌آر نخواهد بود و در سال ۲۰۱۸ برای هدست اچ‌تی‌سی وایو عرضه خواهد شد.

طی ویدئوی جدید گیم‌اسپات با موضوع بازی‌های واقعیت مجازی بتسدا، به این موضوع اشاره شده است که Skyrim VR در سال ۲۰۱۸ برروی اچ‌تی‌سی وایو به انتشار می‌رسد. ظاهراً قرار است که Skyrim VR به مدت یک سال در انحصار پلی‌استیشن وی‌آر باشد و بعد از عرضه در ماه نوامبر سال جاری برای این هدست، در اواخر ۲۰۱۸ به اچ‌تی‌سی وایو نیز راه یابد.

Skyrim VR در ماه نوامبر انتظار بسیاری از طرفداران را به پایان می‌رساند و بالاخره فرصت تجربه‌ی Skyrim در واقعیت مجازی را برایشان فراهم می‌کند. علاوه بر این، بازیکنان تجربه‌ی کاملی از این بازی خواهند داشت و از گسترش‌دهنده‌های Dawnguard ،Hearthfire و Dragonborn بهره خواهند برد.

منبع متن: gamefa