Ashraf Ismail کارگردان عنوان Assassin’s Creed: Origins تعدادی اطلاعات را از موضوع بازی و دنیای اصلی آن به اشتراک گذاشت. در مصاحبه با خبرگذاری Eurogamer، وی تعدادی راز را از خط داستانی بازی آشکار کرد که به سمت انجمن برادری اشاره دارد. هشدار اسپویلر، مطالبی که در پایین مشاهده می‌کنید ممکن است حاوی اطلاعاتی از داستان […]

موضوع Assassin’s Creed: Origins بیشتر به انجمن برادری اشاره دارد

Ashraf Ismail کارگردان عنوان Assassin’s Creed: Origins تعدادی اطلاعات را از موضوع بازی و دنیای اصلی آن به اشتراک گذاشت. در مصاحبه با خبرگذاری Eurogamer، وی تعدادی راز را از خط داستانی بازی آشکار کرد که به سمت انجمن برادری اشاره دارد. هشدار اسپویلر، مطالبی که در پایین مشاهده می‌کنید ممکن است حاوی اطلاعاتی از داستان بازی باشد.

“تمام آن مرتبط با افسانه‌های این سری است! ما به شما اصل و نسب و ریشه‌های انجن براردری که در Assassin’s Creed 1 با آنان آشنا شدید را بازگو می‌کنیم. تمام نمادها و آداب و رسوم مرتبط با آنان است.”

او درباره‌ی طرح و موضوع بازی این را اضافه کرد که:

“هر چیزی قرار است صورت بگیرد و هر سفر و ماجراجویی که قهرمان ما Bayek قرار است انجام دهد برای شکل گیری انجن برادری است. ما دیدگاه‌ها را نگه داشته‌ایم با اینکه آنان کاری را که باید انجام نمی‌دهند. آن‌ها نقشه را نادیده می‌گیرند. شما علامت‌های سوالی پیدا می‌کنید که برای آن‌ها باید به مکانی رفته و کاوش کنید. و البته بله ما داستان پشت قطع انگشت را هم می‌گوییم.”

او به دلیل محدودیت زمان چیز زیادی از بخش داستانی بازی فاش نکرد با این حال با توجه به گفته‌های او می‌توان گفت که داستان شخصیت اصلی بازی یعنی Bayek ما را به شروع این جریانات خواهد برد و ممکن است او یکی از بنیان گذاران انجمن و اولین قاتلان باشد. بازی Assassin’s Creed: Origins در ۲۷ اکتبر امسال برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات اخیر مربوط به این عنوان را از لینک‌های مربوطه مشاهده نمایید.

منبع متن: gamefa