طی یک اقدام غیر منتظره یک روحانی هندی به نام Rajan Zed از سونی و ناتی داگ خواست که مذهب را با احترام و دقت در عنوان جدیدشان که در هند قرار دارد به تصویر بکشند. Zed با چندین مقام در هندوستان شناخته‌ می‌شود مانند رئیس انجمن جهانی هندوستان، سفیر روحانیت نوادا و غیره. او […]

روحانی هندی از سونی می‌خواهد که با احترام و دقت مذهب را در Uncharted: The Lost Legacy به تصویر بکشند

طی یک اقدام غیر منتظره یک روحانی هندی به نام Rajan Zed از سونی و ناتی داگ خواست که مذهب را با احترام و دقت در عنوان جدیدشان که در هند قرار دارد به تصویر بکشند.

Zed با چندین مقام در هندوستان شناخته‌ می‌شود مانند رئیس انجمن جهانی هندوستان، سفیر روحانیت نوادا و غیره. او هم‌چنین در سال ۲۰۰۷ سرپرست مجلس سنا در آمریکا بود. البته این اولین باری نیست که Zed به بازی‌های ویدیویی اعتراض می‌کند. وی پارسال نیز به اسکین Devi شخصیت Symmetra در اورواچ بلیزارد اعتراض کرد و درخواست حذف این آیتم را به بلیزارد داد. هم‌چنین وی از چگونگی به تصویر کشیدن Lord Krishna در بازی Shin Megami Tensei IV نیز خوشش نیامد.

هنوز واکنشی از طرف سونی داده نشده است. اما اینکار Rajan Zed عجیب است زیرا بازی Uncharted: The Lost Legacy هنوز منتشر نشده است. مگر این که وی چیزی در تریلر‌ها متوجه شده باشد.

بازی اکشن ادونچر Uncharted: The Lost Legacy ساخته استودیو ناتی داگ و ناشر آن شرکت سونی در تاریخ ۲۲ اگوست سال ۲۰۱۷ با قیمت ۴۰$ به صورت انحصاری بر روی پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود. هم‌چنین اخیرا آقای Shaun Escayg نویسنده و کارگردان این عنوان اظهار داشت که بعید می‌داند این بازی آخرین نسخه از سری Uncharted باشد.

منبع متن: gamefa