موئسس استودیو Arkane و کارگردان عنوان Prey آقای Raphael Colantonio تقریبا ۲ ماه بعد از انتشار بازی Prey این استودیو را ترک می‌کند.  با ارسال پیامی در سایت بتسدا آقای Colantonio گفته است می‌خواهد وقتش را با خانواده‌اش بگذراند و برای مسائل دیگر زندگی آماده شود. در ادامه وی افزود: ۱۸ سال گذشته برای من […]

موئسس استودیو Arkane و کارگردان بازی Prey این استودیو را ترک می‌کند

موئسس استودیو Arkane و کارگردان عنوان Prey آقای Raphael Colantonio تقریبا ۲ ماه بعد از انتشار این بازی استودیو را ترک می‌کند.  با ارسال پیامی در سایت بتسدا آقای Colantonio گفته است می‌خواهد وقتش را با خانواده‌اش بگذراند و برای مسائل دیگر زندگی آماده شود.

در ادامه وی افزود:

۱۸ سال گذشته برای من تجربه‌ی شگفت انگیزی بود. تاسیس Arkane در سال ۱۹۹۹ و ساختن اولین عنوانمان، Arx Fatalis، ملحق شدن به ZeniMax Media در سال ۲۰۱۰ و ساختن سری Dishonored و Prey. اما الان وقتش رسیده تا زمان بیشتری با پسرم باشم و بر روی آینده‌مان تمرکز کنم.

Colantonio مدتی در استودیو Arkane Lyon فرانسه رفت و آمد خواهد داشت تا زمانی که مدیر جدید مشخص شود. هم‌چنین مدیریت استودیو Arkane Austin تگزاس آمریکا نیز به دست Harvey Smith است، کارگردان Dishonored 2، که در سال ۲۰۱۲ نیز مشترکا با Colantonio بر روی Dishonored 1 کار می‌کرد.

Colantonio پیامش را با تشکر از تمام کارکنان Arkane و این که منتظر است تا عناوین آینده‌ی آن‌ها را تجربه کند پایان داد.

آخرین عنوان منتشر شده از Arkane Studios عنوان Prey می‌باشد که در تاریخ ۵ می ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. در حال حاضر هیچ خبری از هرگونه بسته‌ی الحاقی برای آن نیست. تیم Harvey Smith نیز هم اکنون بر روی Dishonored: Death of the Outsider که یک بسته‌ی الحاقی جدا از بازی اصلی است کار می‌کنند.

منبع متن: gamefa