مارول گیمز قصد دارد که بیش از پیش موفقیت فوق‌العاده‌ی خود در سینما را در صنعت بازی‌های ویدئویی تکرار کند و علاوه بر Spider-Man برای پلی‌استیشن ۴، بازی‌های دیگری را نیز منتشر نماید. تاکنون از انتشار Guardians of Galaxy ساخته‌ی تل‌تل گیمز و توسعه‌ی پروژه‌ی Avengers توسط کریستال داینامیکس و آیدوس مونترآل آگاهی یافته‌ایم، اما ظاهراً […]

مارول از عناوین جدیدی برای کنسول‌ها، موبایل‌ها و هدست‌های واقعیت مجازی می‌گوید

مارول گیمز قصد دارد که بیش از پیش موفقیت فوق‌العاده‌ی خود در سینما را در صنعت بازی‌های ویدئویی تکرار کند و علاوه بر Spider-Man برای پلی‌استیشن ۴، بازی‌های دیگری را نیز منتشر نماید.

تاکنون از انتشار Guardians of Galaxy ساخته‌ی تل‌تل گیمز و توسعه‌ی پروژه‌ی Avengers توسط کریستال داینامیکس و آیدوس مونترآل آگاهی یافته‌ایم، اما ظاهراً عناوین جدید بیشتری در راه‌اند. مدیر اجرایی مارول گیمز یعنی مایک جونز (Mike Jones)، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت گیم‌اسپات از انتشار بازی‌های جدید فوق‌العاده‌ای برای کنسول‌ها، گوشی‌های هوشمند و هدست‌های واقعیت مجازی گفته است:

ما برنامه‌های مشخصی داریم و برای بازی‌هایی برروی کنسول‌ها، گوشی‌های هوشمند و هدست‌های واقعیت مجازی برنامه‌ریزی کرده‌ایم که اکنون نمی‌توانم درباره‌ی آن‌ها صحبت کنم. ما نمونه کارهایمان را سازماندهی می‌کنیم و در تلاش هستیم که بهترین شخصیت، شریک، ژانر و پلتفرم را انتخاب کنیم و فقط به این دقت نکنیم که چه کسی برای ساخت بازی مجوز می‌خواهد. ما واقعاً در زمینه‌ی برنامه‌ریزی برای تجربه‌های مناسب برای فرانچایزهای مناسب برروی پلتفرم‌های مناسب و همچنین یافتن شرکای مناسب برای ساخت بهترین بازی فعال هستیم.

بسیار از اوقات شرکا به سراغ ما می‌آیند و می‌گویند که بسیار مشتاق یک شخصیت هستند و ایده‌ای شگفت‌انگیز و عالی برای یک پروژه دارند. این درحالی است که بعضی اوقات دیگر، ما شرکا و سازندگانی داریم که احترام بسیاری برایشان قائل هستیم و می‌خواهیم که با آن‌ها کار کنیم؛ این مانند موسیقی و متن آن است و ما همیشه تلاش می‌کنیم که بهترین و کامل‌ترین ترکیب را انتخاب نماییم.

مارول استودیوز تصمیم می‌گیرد که چه کسی فیلمی براساس شخصیت و نوع داستان مورد نظرش را کارگردانی کند و ما چنین تفکری را در زمینه‌ی انتخاب سازنده‌ی مناسب برای بازی Spider-Man یا Avengers نیز داریم. ما می‌خواهیم که از ترکیب شخصیت‌ها و فرانچایزهای درست با بهترین سازندگانِ ممکن اطمینان یابیم.

علاوه بر این، جونز به بازی احتمالی مرتبط با The Defenders اشاره کرده است:

 چنین شرایطی برای Avengers وجود دارد و ما می‌گوییم که “چه چیزی داستان Avengers را منحصر به فرد و متفاوت از داستان Spider-Man یا حتی The Defenders می‌سازد؟” به نوعی ما از تمامی داستان‌سرایی‌های عالی صنعت بازی‌سازی درس‌هایی آموخته‌ایم.

شخصیت‌هایی نظیر Spider-Man ،Avengers ،Guardians of the Galaxy و The Defenders وجود دارند که از آگاهی و محبوبیت ذاتی خود و طرفداران بهره می‌برند و ما می‌خواهیم که آن‌ها را ارائه دهیم.

همکاری مارول با نت‌فلیکس برای The Defenders در ۲۷ مرداد به پایان می‌رسد و پس از آن، هر ابرقهرمان می‌تواند داستان و فصل مخصوص به خود را داشته باشد. همچنین محبوبیت این ابرقهرمان‌ها افزایش پیدا می‌کند و از این رو، احتمال ساخت بازی جدید برای آن‌ها افزایش می‌یابد.

منبع متن: gamefa