بازی نوستالژیک Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، از ساخته‌های اکتیویژن، برای اولین بار توانست در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا در هفته منتهی به یکم جولای قرار بگیرد.طبق اطلاعات به دست آمده از نتایج فروش بازی‌ها در هفته گذشته، Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توانست کاری کند که بازی اصلی نتوانسته بود انجام دهد و […]

جدول فروش هفتگی بریتانیا| Crash Bandicoot برای اولین بار صدر نشین شد

بازی نوستالژیک Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، از ساخته‌های اکتیویژن، برای اولین بار توانست در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا در هفته منتهی به یکم جولای قرار بگیرد.طبق اطلاعات به دست آمده از نتایج فروش بازی‌ها در هفته گذشته، Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توانست کاری کند که بازی اصلی نتوانسته بود انجام دهد و با قرار گرفتن در صدر این جدول موفق شد تمامی نظرات و توجهات را به سوی خودش معطوف سازد. به دنبال آن نیز بازی Micro Machines: World Series از ساخته‌های کدمسترز در رتبه دوم قرار گرفت و بازی همیشه در صحنه Grand Theft Auto 5 نیز رتبه سوم را برای خود رزرو کرد. Forza Horizon 3 نیز از رتبه نهم که هفته قبل به دست آورده بود، توانست به رتبه چهارم برسد و بالاتر از FIFA 17 قرار بگیرد. بازی Overwatch نیز از ساخته‌های بلیزارد در این هفته موفق شد در رتبه ششم این جدول جای بگیرد.

در ادامه جدول فروش هفتگی بریتانیا نیز Elite Dangerous در رده هفتم ایستاد و پس از آن نیز عنوان انحصاری نینتندو سوییچ با نام Mario Kart 8 Deluxe در رده بعدی قرار گرفت. Dirt 4 و Rocket League نیز با قرار گرفتن در رتبه‌های نهم و دهم ۱۰ بازی پر فروش این هفته در بریتانیا را کامل کردند تا یک هفته دیگر نیز پرونده فروش بازی‌های فیزیکی در بریتانیا بسته شود. شما در پایان این خبر می‌توانید ۱۰ بازی پر فروش این هفته در بریتانیا را مشاهده کنید و همچنین بازی‌های پر فروش در هر کنسول را نیز به طور جداگانه بررسی کنید. لازم به یادآوری این نکته است که نتایج حاصل از این جدول صرفاً بر اساس میزان فروش فیزیکی بازی‌ها است و میزان فروش دیجیتالی آن‌ها محاسبه نشده است بنابراین آمار نهایی با نتایج ذکر شده ممکن است متفاوت باشد.

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  2. Micro Machines: World Series
  3. Grand Theft Auto V
  4. Forza Horizon 3
  5. FIFA 17
  6. Overwatch
  7. Elite: Dangerous
  8. Mario Kart 8 Deluxe
  9. Dirt 4
  10. Rocket League

لیست کامل ۴۰ بازی پر فروش این هفته در بریتانیا

لیست کامل ۴۰ بازی پر فروش این هفته در بریتانیا به تفکیک پلتفرم

لیست ۲۰ بازی پر فروش این هفته در بریتانیا در کنسول پلی‌استیشن ۴

لیست ۲۰ بازی پر فروش این هفته در بریتانیا در کنسول ایکس‌باکس وان

منبع متن: gamefa