آگهی استخدام جدید قرار گرفته بر روی سایت معروف و ژاپنی کاریابی Levtech Creators، اشاره به آن داشته که عنوان جدید و پیش‌روی شرکت Atlus با نام Project Re: Fantasy، که توسط استدیوی تازه تاسیس Studio Zero در حال توسعه بوده، قرار است برای پلی‌استیشن ۴ ساخته شود. این آگهی استخدام برای یافتن شخصی جهت […]

آگهی استخدام شرکت Atlus از توسعه Project Re: Fantasy برای پلی‌استیشن ۴ خبر می‌دهد

آگهی استخدام جدید قرار گرفته بر روی سایت معروف و ژاپنی کاریابی Levtech Creators، اشاره به آن داشته که عنوان جدید و پیش‌روی شرکت Atlus با نام Project Re: Fantasy، که توسط استدیوی تازه تاسیس Studio Zero در حال توسعه بوده، قرار است برای پلی‌استیشن ۴ ساخته شود.

این آگهی استخدام برای یافتن شخصی جهت «توسعه حرکات شخصیت‌ها در یک عنوان جدید برای پلی‌استیشن ۴» است. قرار دهنده این آگهی اعلام نموده شرکتی که به دنبال جذب نیروی جدید است، دارای یک سری معروف در سطح جهانی بوده که یکی از نسخه‌های آن ۱.۵ میلیون نسخه فروش داشته است. این شخص همچنین بیان نموده که این آگاهی استخدام برای توسعه یک عنوان «نقش آفرینی سنتی» بوده، که پروسه ساخت آن به تازگی آغاز شده است.

با توجه به توضیحات قرار گرفته، به آسانی می‌توان این آگهی را به شرکت Atlus ربط داد. سری Persona یک عنوان معروف در سطح جهانی بوده که آخرین نسخه آن ۱.۵ میلیون فروش کرده است. عنوان Project Re: Fantasy نیز به تازگی پروسه ساخت آن آغاز شده، و قرار است یک عنوان نقش آفرینی سنتی در سبک فانتزی باشد.

منبع متن: gamefa