استدیوی The Pokemon Company، با انتشار اطلاعاتی از نسخه نینتندو سوییچ عنوان Pokken Tournament DX، از ویژگی‌های جدید این نسخه رونمایی کرده است. در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از سوی The Pokemon Company را مطالعه نمایید. سری Pokemon در سال جاری با انتشار Pokken Tournament DX، راه خود را به سوی نینتندو سوییچ پیدا […]

انتشار اطلاعات جدید از نسخه نینتندو سوییچ Pokken Tournament DX

استدیوی The Pokemon Company، با انتشار اطلاعاتی از نسخه نینتندو سوییچ عنوان Pokken Tournament DX، از ویژگی‌های جدید این نسخه رونمایی کرده است.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از سوی The Pokemon Company را مطالعه نمایید.

سری Pokemon در سال جاری با انتشار Pokken Tournament DX، راه خود را به سوی نینتندو سوییچ پیدا خواهد کرد. در کنار تمامی محتویات عرضه شده برای نسخه Wii U و نسخه آرکید Pokken Tournament – بازی مبارزه‌ای که در آن Pokemonها مستقیما به دستورات بازیکنان واکنش نشان می‌دادند – نسخه نینتندو سوییچ Pokken Tournament DX همچنین ویژگی‌های جدید و هیجان انگیزی به این عنوان اضافه کرده، تا بهترین تجربه ممکن از سری Pokken را به بازیکنان ارائه دهد. ویژگی‌های عنوان Pokken Tournament DX شامل موارد زیر خواهند بود:

  • به لطف نینتندو سوییچ، Pokken را در هر مکان و زمانی که دوست دارید تجربه نمایید – Pokken Tournament DX را بر روی تلویزیون یا به صورت قابل حمل بازی کرده و یا آنکه آن را بر روی میز قرار داره و با استفاده از Joy-Con خود، به صورت یک به یک، به رقابت مستقیم با یکی از دوستانتان بپردازید.
  • یک مبارز کاملا جدید – Decidueye در کنار تمامی Pokemon‌های حاضر در نسخه‌های آرکید و Wii U، به لیست مبارزان این نسخه اضافه شده است.
  • Pokemon‌های حمایتی جدید – Litten و Popplio به بازی اضافه شده تا در طول مبارزات از شما حمایت کنند.
  • حالت مبارزه تیمی – با انتخاب سه Pokemon، تیم خود را تشکیل داده و اولین شخصی باشید که با شکست دادن تمامی Pokemon‌های حریف، در نبرد تیمی برنده می‌شود.
  • حالت هماهنگی گروهی – در اتاق‌های مبارزه، با پیدا کردن بازیکنانی که از توانایی‌های مشابه با شما برخوردار هستند، در مبارزات جذاب آنلاین شرکت کنید.
  • چالش‌های روزانه – چالش‌های روزانه متفاوتی را کامل نمایید.
  • بازپخش مبارزات را مشاهده کنید – با مشاهده بازپخش سایر بازیکنان، توانایی‌های خود را بهبود بخشیده و به کمک قابلیت جدید بازپخش، بهترین مبارزات خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید.
  • مستقیما وارد مبارزه شوید – تمامی مبارزان و شخصیت‌های حمایتی، از همان ابتدای بازی قابل استفاده خواهند بود.

عنوان Pokken Tournament DX قرار است در تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد)، به صورت جهانی بر روی نینتندو سوییچ منتشر شود.

منبع متن: gamefa