قرار است که به زودی بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD، نسخه بروزرسانی شده عنوان کلاسیک اسکیت‌سواری، از سرویس استیم حذف شود. بر اساس نوشته‌ای که در سرویس استیم در رابطه با این عنوان منتشر شده است، بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD از تاریخ دوشنبه ۲۶ تیر ماه (۱۷ جولای) دیگر از طریق این […]

بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD از سرویس استیم حذف خواهد شد

قرار است که به زودی بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD، نسخه بروزرسانی شده عنوان کلاسیک اسکیت‌سواری، از سرویس استیم حذف شود. بر اساس نوشته‌ای که در سرویس استیم در رابطه با این عنوان منتشر شده است، بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD از تاریخ دوشنبه ۲۶ تیر ماه (۱۷ جولای) دیگر از طریق این فروشگاه در دسترس نخواهد بود.

به موجب همین امر، بازی مورد بحث با کاهش قیمتی معادل ۸۰ درصد مواجه شده و با قیمت ۲ دلار تا زمانی که برای خرید در دسترس قرار داشته باشد، قابل دریافت است. تابدین لحظه هیچ دلیلی برای حذف بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD از این سرویس بیان نشده است اما محتمل‌ترین گزینه می‌تواند مسائل حقوقی مرتبط با این بازی به خصوص موسیقی‌های لایسنس شده باشد.

نسخه‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD نیز با کاهش قیمت خوبی روبرو شده‌اند اما همچنان مشخص نیست که آیا این نسخه‌ها نیز به زودی از خرده‌فروشی‌ها جمع خواهند شد یا خیر و برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید منتظر اعلامیه‌های رسمی سازنده و ناشر آن بمانیم.

بازی Tony Hawk’s Pro Skater HD برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی با واکنش متوسط منتقدان و بازیکنان در زمان عرضه مواجه شد.

منبع متن: gamefa