سرویس اشتراک بازی‌های ویدئویی Jump که از نظر خدمات‌دهی تقریباً مشابه سرویس اسپاتیفای (Spotify) است، رسماً رونمایی شد و نسخه آزمایشی محدود آن در دسترس قرار گرفت. این سرویس که بر روی بازی‌های مستقل پرطرفدار و تحسین‌ شده از سوی منتقدان و بازیکنان تمرکز دارد، به مشترکین خود امکان دسترسی نامحدود به آرشیو بازی‌های ویدئویی […]

سرویس Jump معرفی و رونمایی شد

سرویس اشتراک بازی‌های ویدئویی Jump که از نظر خدمات‌دهی تقریباً مشابه سرویس اسپاتیفای (Spotify) است، رسماً رونمایی شد و نسخه آزمایشی محدود آن در دسترس قرار گرفت.

این سرویس که بر روی بازی‌های مستقل پرطرفدار و تحسین‌ شده از سوی منتقدان و بازیکنان تمرکز دارد، به مشترکین خود امکان دسترسی نامحدود به آرشیو بازی‌های ویدئویی تحت پوشش را خواهد داد. اجرای بازی‌ها در این سرویس تقریباً حدود یک دقیقه زمان خواهد برد و البته این زمان متناسب با حجم بازی و سرعت اینترنت کاربر متغیر خواهد بود. در این سرویس از تکنولوژی‌ای مدرن استفاده شده تا مانع از تاخیر در اجرای بازی و کاهش کیفیت آن شود.

سرویس Jump قرار است که برای پلتفرم‌های ویندوز، مک و لینوکس به همراه ۶۰ بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. البته همانطور که انتظار می‌رود، این رقم به صورت مکرر و دوره‌ای افزایش خواهد یافت و توسعه‌دهندگان می‌توانند جهت ثبت بازی خود در این سرویس اشتراکی درخواست خود را ارسال نمایند.

دسترسی به نسخه آزمایشی محدود سرویس Jump تا تاریخ شنبه ۳ تیر ماه (۲۴ ژوئن ۲۰۱۷) برای مشترکین مقدور خواهد بود. از این نشانی می‌توانید جهت استفاده از خدمات این سرویس و ثبت‌نام در آن استفاده کنید. مقرر است که سرویس مورد بحث از اواخر تابستان به صورت عمومی در دسترس قرار بگیرد و گفته می‌شود که هزینه ماهیانه استفاده از خدمات آن معادل ۱۰ دلار خواهد بود و بسته به میزان زمان، این رقم افزایش خواهد یافت.

منبع متن: gamefa