Kamiko یکی از عناوین مستقل انحصاری کنسول نینتندو سوئیچ است که ناشر آن یعنی سرکل اینترتیمنت (Circle Entertainment)، از فروش ۱۱۰٫۰۰۰ نسخه‌ای آن خبر داده است. همان‌طور که گفته شد، فروش Kamiko از مرز ۱۱۰٫۰۰۰ نسخه گذشته است. سرکل اینترتیمنت نیز در این راستا، جزئیاتی از میزان فروش آن در هر منطقه را به اشتراک گذاشته […]

عنوان مستقل Kamiko بیش از ۱۱۰٫۰۰۰ نسخه فروش داشته است

Kamiko یکی از عناوین مستقل انحصاری کنسول نینتندو سوئیچ است که ناشر آن یعنی سرکل اینترتیمنت (Circle Entertainment)، از فروش ۱۱۰٫۰۰۰ نسخه‌ای آن خبر داده است.

همان‌طور که گفته شد، فروش Kamiko از مرز ۱۱۰٫۰۰۰ نسخه گذشته است. سرکل اینترتیمنت نیز در این راستا، جزئیاتی از میزان فروش آن در هر منطقه را به اشتراک گذاشته است:

از لحاظ درصد فروش بازی، ژاپن ۲۵ درصد (این بازی رتبه‌ی چهارم فروش ژاپن را نیز در نیمه‌ی اول سال فروش کسب کرده است)، آمریکا ۴۸ درصد و اروپا و استرلیا در مجموع، ۲۷ درصد را در اختیار دارند… تاکنون آمریکا بزرگ‌ترین بازار این بازی بوده است. با این حال، بازار شرق نیز مشتری‌های بسیاری دارد که نمی‌توانیم از آن‌ها چشم‌پوشی کنیم. ما همیشه درباره‌ی عملکرد بهتر بازی‌های ژاپنی نسبت به بازی‌های غربی در ژاپن فکر می‌کنیم و به عقیده‌ی من، این موضوع بیشتر به قیمت بازی، بومی‌سازی و روابط عمومی در آن منطقه مربوط می‌شود.

Kamiko در ۱۳ آوریل (۲۴ فروردین) به منقطه‌ی ژاپن راه یافت و در ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) نیز در آمریکای شمالی عرضه شد. این عنوان توسط اسکیپ‌مور (Skipmore) توسعه یافته است و مانند دیگر عناوین این استودیو، از گرافیک پیکسلی بهره می‌برد. استودیوی ژاپنیِ اسکیپ‌مور در توسعه‌ی پروژه‌های گوشی‌های هوشمند و ۳DS eShop تخصص دارد و اکثر عناوین آن آرکید هستند و گرافیکی با استایل قدیمی و پیکسلی دارند.

Kamiko، داستان سه دختر جادویی را روایت می‌کند که برای محافظ و مراقبت از زمین در برابر فردی شیطانی و شرور برگزیده شده‌اند. در این بازی، هر کدام از این سه دختر مراحل کوچکی را طی می‌کنند تا بهشتشان را حفظ نمایند و همچنین، باید موج بزرگی از دشمنان را از سد راه خود بردارند تا در پایان هر مرحله، یک باس بزرگ را از بین ببرند. هر سه شخصیت دختر Kamiko، سلاح‌های مخصوص خود نظیر شمشیر، سپر و تیر و مکان را دارند و به همدیگر برای پیش بردن اهدافشان کمک می‌کنند.

علاوه بر این‌ها، سرکل اینترتیمنت از بازی جدید اسکیپ‌مور یعنی Picontier نکاتی را ذکر کرده است. طبق گفته‌ی این شرکت، Picontier، عنوان نقش‌آفرینی کوچکی است که شما می‌توانید در آن وقت خود را با کشاورزی، ساخت و ساز و کارهای دستی، معدن‌کاری و ماهی‌گیری بگذرانید. با این حال، همچنان نبردها بخش بزرگی از این بازی هستند و استایل رترو و پیکسلی اسکیپ‌مور نیز حفظ شده است. Picontier در سال جاری برروی نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود و اگر مانند Kamiko عمل کند، باز هم می‌توان انتظار فروشی ۱۰٫۰۰۰ نسخه‌ای داشت.

منبع متن: gamefa