باندای نامکو (Bandai Namco) وبسایت رسمی عنوان تازه معرفی شده One Piece: Grand Cruise را، بازگشایی کرد. این بازی که قرار است «تجربه‌ای اکشن از دزد دریایی بودن» را ارائه دهد، برای عرضه بر روی پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر در نظر گرفته شده است. در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان توسط شرکت باندای […]

بازگشایی وبسایت رسمی One Piece: Grand Cruise

باندای نامکو (Bandai Namco) وبسایت رسمی عنوان تازه معرفی شده One Piece: Grand Cruise را، بازگشایی کرد. این بازی که قرار است «تجربه‌ای اکشن از دزد دریایی بودن» را ارائه دهد، برای عرضه بر روی پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر در نظر گرفته شده است.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان توسط شرکت باندای نامکو را مطالعه نمایید.

زندگی یک دزد دریایی جذاب اما خطرناک است. همراه با دزدان دریایی کلاه حصیری‌، به سفری بر روی اقیانوس‌ها بروید. بازیکنان در این عنوان در نقش یک دزد دریایی کلاه حصیری تازه کار قرار گرفته، که «سفر دریایی یک روزه» بر روی Thousand Sunny (نام کشتی کلاه حصیری‌ها) را تجربه می‌کنند. شما در این بازی ماجراجویی‌ها و رویدادهای مختص واقعیت مجازی را تجربه خواهید کرد، از جمله مبارزات دریایی و رویدادهای معاشرتی که شما را به کلاه حصیری‌ها نزدیک‌تر می‌کنند.

عنوان One Piece: Grand Cruise قرار است هفته آینده در تاریخ ۲۲ جولای (۳۱ تیر) در مراسم مخصوص Tokyo Tower، قابل بازی باشد. نه تنها حاضرین در این مراسم می‌توانند این بازی را زودتر از بقیه تجربه کنند، بلکه نسخه قابل بازی این عنوان در این مراسم، نسخه مخصوصی بوده که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا این عنوان را به صورت هشت نفره بازی کنند.

هنوز تاریخ عرضه و قیمت نهایی عنوان One Piece: Grand Cruise مشخص نشده است. تا این لحظه صرفا نسخه ژاپنی این عنوان تایید شده و هنوز مشخص نیست که هواداران غربی نیز می‌توانند این را تجربه کنند یا خیر.

منبع متن: gamefa