اگر شما نیز علاقه‌مند هستید که فقط قسمت‌های باس فایت Dark Souls را بازی کنید و از دیگر قسمت‌های بازی چشم پوشی کنید، ماد باس فایت Wulf2k مخصوص شماست! دو نسخه از این ماد وجود دارد؛ در یکی از آنها شما با باس‌های بازی از آخر به اول (Z تا A) مبارزه می‌کنید و در دیگری […]

ماد باس فایت جدیدی برای نسخه اول Dark Souls در رایانه‌های شخصی منتشر شد

اگر شما نیز علاقه‌مند هستید که فقط قسمت‌های باس فایت Dark Souls را بازی کنید و از دیگر قسمت‌های بازی چشم پوشی کنید، ماد باس فایت Wulf2k مخصوص شماست!

دو نسخه از این ماد وجود دارد؛ در یکی از آنها شما با باس‌های بازی از آخر به اول (Z تا A) مبارزه می‌کنید و در دیگری با باس‌های بازی در حالت عادی (A تا Z) مبارزه می‌کنید. این ماد هنوز در مرحله آزمایشی (Pre-Alpha) قرار دارد و به همین دلیل، احتمالا باید شاهد اشکالات نرم افزاری بسیاری در آن باشیم. همچنین در این ماد زمان نیز اهمیت دارد و Soul هایی که در آخر دریافت می‌کنید، با سرعت کشتن باس‌ها رابطه مستقیم دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این ماد می‌توانید به انجمن Reddit مراجعه نمایید. واضح است که این ماد تنها برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نسخه اول Dark Souls برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس است. همچنین این عنوان از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس، بر روی ایکس‌باکس وان نیز قابل بازی است.

منبع متن: gamefa