چندی پیش، مقدار فضای لازم برای دانلود بتای عنوان Destiny 2 اعلام شد. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است. همان طور که اطلاع دارید، بتای عمومی بازی Destiny 2 در چند روز آینده شروع خواهد شد و البته قابلیت پری لود (Pre-Load) یعنی همان دانلود قبل از شروع بتا، برای کاربران هم اکنون […]

مقدار فضای لازم برای دانلود بتای عنوان Destiny 2 اعلام شد

چندی پیش، مقدار فضای لازم برای دانلود بتای عنوان Destiny 2 اعلام شد. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

همان طور که اطلاع دارید، بتای عمومی بازی Destiny 2 در چند روز آینده شروع خواهد شد و البته قابلیت پری لود (Pre-Load) یعنی همان دانلود قبل از شروع بتا، برای کاربران هم اکنون در دسترس است.

حال به تازگی مقدار فضای لازم برای دانلود این بتا، برای کاربران ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ اعلام شده است تا بازیکنان از مقدار فضایی که باید برای این بتا آماده کنند، مطلع شوند.

طبق گفته‌های سانده بازی یعنی بانجی (Bungie)، بتای بازی Destiny 2 با حجم ۱۲٫۶ گیگابایت از امروز و در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و افرادی که این بازی را پیش خرید کرده اند خواهد بود. همچنین این بتا در روز بعد و در همان ساعت ذکر شده، برای کاربران ایکس باکس وان قابل دانلود است.

از طرفی این بتا با سه روز تاخیر، در ۲۱ جولای مصادف با ۳۰ تیر ماه، در دسترس دیگر کاربران خواهد بود. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه این نسخه بتا، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی اعلام نشده اما طبق گفته سازندگان، کاربران این پلتفرم باید تا شهریور ماه منتظر این بتا باشند.

استدیو بانجی در ادامه افزود:

در بتا بازی Destiny 2، مرحله داستانی Homecoming برای همه کاربران قابل دسترس خواهد بود. برای شرکت در این بتا، به اشتراک PlayStation Plus و Xbox Live Gold نیاز خواهید داشت.

بازی Destiny 2 در تاریخ ۶ سپتامبر سال جاری مصادف با چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه، عرضه خواهد شد.

منبع متن: gamefa