باندای نامکو اعلام کرده است که hack//G.U. Last Recode. علاوه بر ژاپن و اروپا، در آمریکای شمالی نیز به‌صورت فیزیکی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌گردد. در ماه گذشته فقط انتشار دیجیتالی hack//G.U. Last Recode. تایید شده بود، اما بالاخره باندای نامکو تصمیم گرفته است که نسخه‌ای فیزیکی برای این مجموعه تدارک ببیند و برای مشتاقان […]

hack//G.U. Last Recode. به‌صورت فیزیکی نیز در آمریکای شمالی عرضه می‌شود

باندای نامکو اعلام کرده است که hack//G.U. Last Recode. علاوه بر ژاپن و اروپا، در آمریکای شمالی نیز به‌صورت فیزیکی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌گردد.

در ماه گذشته فقط انتشار دیجیتالی hack//G.U. Last Recode. تایید شده بود، اما بالاخره باندای نامکو تصمیم گرفته است که نسخه‌ای فیزیکی برای این مجموعه تدارک ببیند و برای مشتاقان در پلی‌استیشن ۴ عرضه نماید.

hack//G.U. Last Recode. مجموعه‌ای از هر سه نسخه‌ی سری نقش‌آفرینی .hack//G.U. یعنی Rebirth ،Reminisce و Redemption است و از رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ بهره می‌برد و حتی امکان دارد که تا رزولوشن ۴K آپ‌اسکیل شود. بازی‌های این مجموعه دچار تغییرات و بهبوداتی در گیم‌پلی خود نیز شده‌اند تا مناسب سلیقه‌ی بازی‌بازان امروزی باشند. علاوه بر این‌ها، میان‌پرده‌ها و صحنه‌های سینمایی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و سایه‌ها و Anti-Aliasing بهبود یافته‌اند.

hack//G.U. Last Recode. در سال جاری میلادی برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در ژاپن، اروپا و آمریکای شمالی انتشار می‌یابد. اکنون باکس‌آرت رسمی این عنوان را مشاهده می‌کنید:

منبع متن: gamefa