شرکت CD Project Red به سختی در حال کار برروی عنوان نقش‌ آفرینی جدید خود با نام Cyberpunk 2077 است. با این حال هنوز اطلاعات چندان زیادی از این بازی در دسترس قرار ندارد و سازندگان در سکوت کامل خبری، در حال توسعه‌ی این بازی هستند. استودیوی CD Project Red انتظار دارد که بازی جدید […]

ممکن است در بازی Cyberpunk 2077 شاهد محیط تخریب‌پذیر باشیم

شرکت CD Project Red به سختی در حال کار برروی عنوان نقش‌ آفرینی جدید خود با نام Cyberpunk 2077 است. با این حال هنوز اطلاعات چندان زیادی از این بازی در دسترس قرار ندارد و سازندگان در سکوت کامل خبری، در حال توسعه‌ی این بازی هستند. استودیوی CD Project Red انتظار دارد که بازی جدید آن‌ها، موفق‌تر از بازی The The Witcher 3: Wild Hunt باشد؛ انتظاری که نشان از جاه‌طلبی بی‌اندازه‌ی سازندگان دارد. با توجه به سرنخ‌هایی که به تازگی به دست آمده است، به نظر می‌رسد که این بازی شامل ویژگی محیط تخریب‌پذیر خواهد بود. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

دلیلی که باعث به وجود آمدن این شایعه شده است، به لیست نیازمند‌های شغلی این استودیو برمی‌گردد. در این لیست ذکر شده است که آن‌ها به یک طراح محیط نیاز دارند که نشان می‌دهد استودیوی CD Project Red به دنبال طراح مستعدی است؛ کسی که بتواند در همکاری با این استودیو، اشیای تخریب‌پذیر را در محیط بازی طراحی کند.

هم‌اکنون استودیوی CD Project Red به دنبال یک طراح بااستعداد است تا به تیم طراحی محیط این بازی در شهر ورشوی لهستان ملحق شود و در توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 با ما همکاری کند. طراح محیط، وظیفه خواهد داشت تا طیف وسیعی از تصاویر واقع‌گرایانه‌ای (photorealistic) از محیط بازی را با تم مدرن و مربوط به آینده طراحی کند. از دیگر وظایف طراح محیط، می‌توان به فیزیکی کردن اشیا و ساخت مدل‌های قابل تخریب اشاره کرد.

در حالی که عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 امسال منتشر نخواهد شد، طرفداران می‌توانند منتظر عنوان دیگر این شرکت با نام GWENT باشند که پیش از این به عنوان یک “Mini Game” در بازی The Witcher 3 حضور داشته است. با این که این مینی گیم در بین طرفداران عنوان The Witcher 3 بسیار محبوب است، سازندگان اعلام کرده‌اند که هیچ وقت انتظار استقبال گسترده‌ی هواردارن از این مینی گیم را نداشتند.

ما می‌خواستیم یک مینی گیم سرگرم کننده را برای بازیکنان عنوان The Witcher 3 خلق کنیم تا آن‌ها گاهی اوقات، شمشیر خود را کنار بگذارند و به کارت بازی با مردم دنیای این بازی بپردازند. این نقشه‌ای بود که در هنگام طراحی GWENT در سر داشتیم. بعدها متوجه شدیم که بازیکنان، بخش زیادی از وقت خود را صرف انجام این بازی می‌کنند؛ خیلی بیشتر از آن چیزی که ما انتظار داشتیم.

عنوان GWENT به زودی برروی کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. طبق گفته‌ی سازندگان، آن‌ها در نظر دارند تا علاوه بر بخش چند نفره، یک بخش تک نفره هم در این بازی بگنجانند.

اخیرا مایک پونداسمیت، یکی از طراحان بازی Cyberpunk 2077 از کلاس‌های عجیب این بازی پرده برداشته است؛ از جمله کلاس‌های بازی می‌توان به خبرنگار، مجری و خانه به دوش اشاره کرد. لازم به ذکر است که این بازی شامل بخش مولتی‌پلیر هم خواهد بود. هنوز ویژگی‌های دقیقی از این بخش منتشر نشده‌، اما طبق شایعات منتشر شده، ممکن است در Cyberpunk 2077 شاهد بخش آنلاین رقابتی و یا حتی MMO باشیم.

این عنوان در تاریخی نامشخص برروی سه پلتفرم ایکس‌‌باکس وان، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این بازی هنوز از سوی سازندگان، تایید نشده است و به نظر نمی‌رسد که آن‌ها سختی پورت عنوان Cyberpunk 2077 برروی این کنسول را به دوش بکشند.

منبع متن: gamefa