اگر تصور کرده‌اید تریلر شب گذشته Alan Wake 2 مانند بسیاری عناوین دیگر از قبل رندر شده بود، رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) صراحتاً این موضوع را تکذیب می‌کند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های رویداد PlayStation Showcase که شب گذشته برگزار شد، نمایش تریلر Alan Wake 2 با گرافیک خیره‌کننده آن بود. در حالی که بدون داشتن […]

فریم به فریم تریلر Alan Wake 2 روی پلی استیشن ۵ اجرا شده بود

امیرحسین نصرتی
۴ خرداد ۱۴۰۲ - 20:30
فریم

اگر تصور کرده‌اید تریلر شب گذشته Alan Wake 2 مانند بسیاری عناوین دیگر از قبل رندر شده بود، رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) صراحتاً این موضوع را تکذیب می‌کند.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های رویداد PlayStation Showcase که شب گذشته برگزار شد، نمایش تریلر Alan Wake 2 با گرافیک خیره‌کننده آن بود. در حالی که بدون داشتن پیش‌زمینه خاصی، بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند که تریلر دیشب به صورت از پیش رندر شده تهیه شده بود اما استودیو رمدی اخیراً اعلام کرده است که ثانیه به ثانیه این ویدیو، روی کنسول پلی استیشن ۵ به اجرا درآمده بود.

توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر روابط عمومی رمدی، روز جاری سری به حساب شخصی خود در توییتر زده و در این باره گفته است:

تریلر Alan Wake 2 که در رویداد PlayStation Showcase به نمایش درآمد، ۱۰۰ درصد روی پلی استیشن ۵ اجرا شده بود. من واقعاً دوست دارم این موضوع را به دیگران بگویم. در سال ۲۰۲۱ با خودمان گفتیم که قرار است روی گرافیک این بازی حسابی سخت‌گیر باشیم و فکر می‌کنم در سال ۲۰۲۳، زیباترین و بهترین گرافیک را بین بازی‌های دیگر خواهیم داشت.

توماس پوها

البته همانطور که می‌دانید، Alan Wake 2 در انحصار پلی استیشن ۵ نیست و به همین منظور، برخی از کاربران از پوها پرسیدند که آیا استودیو رمدی برنامه‌ای برای ایکس باکس سری ایکس/اس و شوکیس این پلتفرم نیز دارد یا خیر. پوها پاسخ داد:

مشخصاً این بازی روی آن پلتفرم هم عالی خواهد بود.

توماس پوها

بازی Alan Wake 2 در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۲ (۱۷ اکتبر ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. رمدی قصد ندارد این بازی را به‌صورت فیزیکی به بازار عرضه کند بنابراین قیمت نسخه دیجیتالی آن روی کنسول‌ها ۶۰ و روی رایانه‌های شخصی ۵۰ دلار خواهد بود. ضمناً در Alan Wake 2، کنترل دو شخصیت متفاوت را برعهده خواهید داشت و دو بسته الحاقی نیز برای این عنوان در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: GamingBolt

PC ، PlayStation 5 ، Xbox Series X/S ، اخبار بازی ، بازی ویدیویی
Alan Wake 2, PC, ps5, Remedy Entertainment, Xbox Series X/S

منبع متن: gamefa