Konami رسما تایید کرده که به صورت داخلی مشغول توسعه ریمیک Metal Gear Solid 3: Snake Eater است، اما این پروژه به صورت کامل توسط استودیوی Virtuos پشتیبانی می‌شود. تقریبا دو سال پیش بود که شایعاتی در رابطه با ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در سطح فضای مجازی پخش شدند و در آن زمان […]

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater توسط Konami و Virtuos توسعه یافته است

آرش بوالحسنی
۴ خرداد ۱۴۰۲ - 20:54
ریمیک

Konami رسما تایید کرده که به صورت داخلی مشغول توسعه ریمیک Metal Gear Solid 3: Snake Eater است، اما این پروژه به صورت کامل توسط استودیوی Virtuos پشتیبانی می‌شود.

تقریبا دو سال پیش بود که شایعاتی در رابطه با ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در سطح فضای مجازی پخش شدند و در آن زمان استودیوی سنگاپوری Virtuos به عنوان توسعه‌دهنده آن نام برده شد. اخیرا و در جریان رویداد PlayStation Showcase شاهد رونمایی از Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بودیم، اما Konami نگفت که چه استودیویی مشغول توسعه آن است که باعث به وجود آمدن سوالاتی شد.

با این حال این موضوع حالا شفاف‌سازی شده است. نه تنها استودیوی Virtuos به کار خود روی این پروژه را با توئیت کردن یک اموجی مار اشاره کرد، بلکه حالا Konami هم خود این مسئله را تایید کرده است. گزارشگر ارشد Kotaku اخیرا در توئیتر برملا کرده که استودیوی Konami به صورت داخلی مشغول توسعه Metal Gear Solid Delta: Snake Eater است و Virtuos هم به صورت کامل از این پروژه پشتیبانی می‌کند. شرکت Konami در بیانیه‌ای گفت:

علاوه بر تیم توسعه Konami که در توسعه سری Metal Gear دخیل بوده است، این بازی کاملا توسط Virtuos پشتیبانی شده است.

البته Konami هنوز نگفته که منظور از پشتیبانی Virtuos از این بازی چه است و این استودیو تا چه حد در این پروژه دخیل بوده است. با این حال در هر صورت مشخص شده که شایعات قدیمی حقیقت داشته‌اند. در همین حین Konami تایید کرده که این ریمیک قرار است گروه صداپیشگان بازی اصلی را بازگرداند. به طور کلی قرار است شاهد ریمیک وفادارانه‌ای باشیم که گیم‌پلی بازی را تکامل می‌دهد.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در حال حاضر برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه است. این بازی هنوز تاریخ عرضه‌ای ندارد.

PC ، PlayStation 5 ، Xbox Series X/S ، اخبار بازی ، بازی ویدیویی
Konami, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, Virtuos

منبع متن: gamefa