استودیوی Pocketpair، سازنده‌ی بازی بقا محور و محبوب Palworld می‌گوید که برای پشتیبانی از این بازی و عرضه‌ی محتوای مختلف در آینده به افراد بیشتری نیاز دارد. بازی Palworld چندی پیش منتشر شد و به طور غافلگیرکننده سریعاً به موفقیت دست یافت و محبوبیت زیادی در میان گیمرها ایجاد کرد. این اثر بیش از ۱۹ […]

سازنده Palworld: برای پشتیبانی از بازی با کمبود نیرو مواجه هستیم

محسن رضوی فر
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - 19:58
سازنده Palworld: برای پشتیبانی از بازی با کمبود نیرو مواجه هستیم

استودیوی Pocketpair، سازنده‌ی بازی بقا محور و محبوب Palworld می‌گوید که برای پشتیبانی از این بازی و عرضه‌ی محتوای مختلف در آینده به افراد بیشتری نیاز دارد.

بازی Palworld چندی پیش منتشر شد و به طور غافلگیرکننده سریعاً به موفقیت دست یافت و محبوبیت زیادی در میان گیمرها ایجاد کرد. این اثر بیش از ۱۹ میلیون بازیکن را به خود جذب کرد و بیش از ۱۲ میلیون نسخه از آن تنها در استیم به فروش رفت و به بزرگ‌ترین عرضه‌ی یک بازی ثرد پارتی در Game Pass تبدیل شد. این موفقیت شگفت‌انگیز Pocketpair را تا حد زیادی غافلگیر کرده و این استودیو در حال حاضر برای ادامه پشتیبانی از بازی و اضافه کردن محتوا در آینده به شدت با کمبود نیرو مواجه است.

Pocketpair اخیراً با انتشار پستی در توییتر اشاره کرده که برای کار روی بازی Palworld نیروی کمی در اختیار دارد و به همین دلیل، به دنبال استخدام افراد در همه‌ی موقعیت‌ها است. اگرچه برخی موقعیت‌ها در اولویت قرار دارند.

ما در Palwolrd هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. اما فعلاً افراد کمی در اختیار داریم. ما به دنبال استخدام افراد بیشر برای همه‌ی موقعیت‌ها، از جمله برنامه‌نویسی و مهندسی هستیم.

ما به دنبال افراد باتجربه‌ای هستیم که تجربه‌ی کار با هر نوع موتوری را دارند. بنابراین اگر علاقه‌مند به خلق یک نوع کاملاً جدید از بازی هستید، لطفا درخواست دهید.

بازی Palworld در حال حاضر در دسترسی اولیه است و در ماه‌های آینده محتویات و ویژگی‌های قابل توجهی دریافت خواهد کرد. Pocketpair تایید کرده که نقشه راه بازی شامل جزیره‌ها و دوستان جدید، پشتیبانی PvP، باس‌ها و مکانیک‌های ساخت و ساز جدید، حالت کراس‌پلی و موارد دیگر است.

Palworld هم‌اکنون بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC در دسترس است.


نظر شما در این باره چیست؟

PC ، Xbox One X/S ، Xbox Series X/S ، اخبار بازی ، بازی ویدیویی
Palworld, Pocketpair Studio

منبع متن: gamefa