بر اساس گزارشات منتشر شده، سازندگان می‌توانند بهبودهای فنی را روی بازی‌های موجود در کتابخانه نینتندو سوییچ نیز اعمال کنند. در چند ماه گذشته، شایعات متعددی در مورد کنسول نسل بعدی نینتندو منتشر شده است و اگرچه جزئیات زیادی در مورد مشخصات و سخت‌افزار آن به بیرون درز کرده، اما یک مورد وجود دارد که […]

شایعه: سوییچ ۲ به صورت فیزیکی و دیجیتالی از عناوین نسل قبل پشتیبانی می‌کند

رامتین فخرزاده
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - 21:59
شایعه: سوییچ ۲ به صورت فیزیکی و دیجیتالی از عناوین نسل قبل پشتیبانی می‌کند

بر اساس گزارشات منتشر شده، سازندگان می‌توانند بهبودهای فنی را روی بازی‌های موجود در کتابخانه نینتندو سوییچ نیز اعمال کنند.

در چند ماه گذشته، شایعات متعددی در مورد کنسول نسل بعدی نینتندو منتشر شده است و اگرچه جزئیات زیادی در مورد مشخصات و سخت‌افزار آن به بیرون درز کرده، اما یک مورد وجود دارد که هنوز به طور کامل مشخص نشده و آن این است که آیا این کنسول از بازی‌های نسل قبل نینتندو سوییچ نیز پشتیبانی می‌کند یا خیر.

اکنون گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد کنسول مورد بحث از بازی‌های نسل قبل پشتیبانی خواهد کرد. سازنده محتوا، PH Brazil، که گفته می‌شود سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به نینتندو دارد، در پادکست O X do Controle ادعا کرد که:

نینتندو سوییچ ۲ (Nintendo Switch 2) نه تنها از هر دو نسخه دیجیتال و فیزیکی بازی‌های نسل قبل پشتیبانی می‌کند، بلکه به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که هنگام اجرای بازی‌های موجود در کتابخانه سوییچ روی کنسول نسل بعدی، آن‌ها را از نظر فنی بهبود دهند.

نکته جالب این است که Nate The Hate، خبرنگار مطرح بازی‌های ویدیویی، تا حدی جزئیات این خبر را تأیید کرده. او در ResetEra گفت که آزمایش قابلیت Backward Compatibility روی سوییچ ۲ در حال انجام است و این ویژگی در اختیار توسعه‌دهندگان همکار قرار گرفته. با این حال، اینکه آیا کنسول مورد بحث واقعاً امکان اعمال بهبودهای مذکور را فراهم می‌کند یا خیر، هنوز مشخص نیست.


انتظار می‌رود جانشین نینتندو سوییچ در اواخر سال جاری عرضه شود و احتمالاً ماه آینده رونمایی رسمی از آن صورت خواهد گرفت.

نظر شما در این باره چیست؟

Nintendo ، اخبار بازی ، بازی ویدیویی ، نوع پلتفرم
Nintendo Switch 2

منبع متن: gamefa