به تازگی اولین تریلر برای فیلم Deadpool 3 منتشر شده که در آن، ناجی دنیای سینمایی مارول به نمایش گذاشته می‌شود. به تازگی مسابقه سوپربول برگزار شده و در بین آن نیز تیزرها و تریلرهایی برای آثار مورد انتظار و برجسته منتشر شده است. یکی از آثار مورد انتظار امسال نیز فیلم «ددپول ۳» از […]

اولین تریلر فیلم Deadpool 3 | ناجی مارول از راه رسید

علی محمدپناه
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - 07:53
فیلم deadpool 3

به تازگی اولین تریلر برای فیلم Deadpool 3 منتشر شده که در آن، ناجی دنیای سینمایی مارول به نمایش گذاشته می‌شود.

به تازگی مسابقه سوپربول برگزار شده و در بین آن نیز تیزرها و تریلرهایی برای آثار مورد انتظار و برجسته منتشر شده است. یکی از آثار مورد انتظار امسال نیز فیلم «ددپول ۳» از استودیو مارول است که با بازی دوباره رایان رینولدز در نقش اصلی و همچنین حضور هیو جکمن در نقش ولورین است.

این برای اولین بار است که شخصیت ددپول در دنیای سینمایی مارول حضور خواهد داشت و همین موضوع نیز برای شخصیت ولورین صدق می‌کند. به همین خاطر نیز انتظار و هایپ برای این اثر سینمایی بسیار زیاد است. حالا نیز تریلری برای این فیلم منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

علاوه بر این، تأیید شده که این اثر سینمایی با عنوان Deadpool & Wolverine خواهد بود. این تریلر نشان می‌دهد که این فیلم سینمایی قرار است داستان‌های مختلف از چندین فیلم و فرنچایز را بردارد و آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کند و برای مخاطبان به نمایش در بیاورد.

در این تریلر، وید ویلسون به سازمان TVA می‌رود و به نظر می‌رسد که وظیفه‌ای به او محول می‌شود. پایان این تریلر نیز به صورت مختصر شخصیت ولورین را نشان می‌دهد که در لباس روشن خودش دیده می‌شود. فیلم «ددپول و ولورین» در تاریخ ۲۶ ژوئیه سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۵ مرداد ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

پوستری نیز برای فیلم «ددپول و ولورین» منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

فیلم deadpool 3
فیلم Deadpool 3

منبع: collider

اخبار سینما ، انتخاب سردبیر ، تریلر فیلم ، تریلر، ویدیو و موسیقی ، فیلم و سریال
Deadpool, Deadpool 3, Deadpool and Wolverine

منبع متن: gamefa