بازی شوتر کواپ محور Helldivers 2، ساخته‌ی مشترک استودیوی Arrowhead Game و سونی، همچنان به جذب بازیکنان بیشتر در استیم ادامه می‌دهد. Helldivers 2 برای سونی و استودیوی Arrowhead Game به موفقیتی بی‌نظیر تبدیل شده و در روزهای ابتدایی پس از عرضه، تعداد بازیکنان زیادی را جذب کرده است. این اثر شوتر سوم شخص به […]

شمار بازیکنان همزمان Helldivers 2 در استیم به بیش از ۱۵۵ هزار نفر رسید

محسن رضوی فر
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - 12:17
شمار بازیکنان همزمان Helldivers 2 در استیم به بیش از 155 هزار نفر رسید

بازی شوتر کواپ محور Helldivers 2، ساخته‌ی مشترک استودیوی Arrowhead Game و سونی، همچنان به جذب بازیکنان بیشتر در استیم ادامه می‌دهد.

Helldivers 2 برای سونی و استودیوی Arrowhead Game به موفقیتی بی‌نظیر تبدیل شده و در روزهای ابتدایی پس از عرضه، تعداد بازیکنان زیادی را جذب کرده است. این اثر شوتر سوم شخص به طور ویژه روی PC، مخاطبان قابل توجهی را جذب کرده و تا به امروز به بزرگترین عرضه‌ی یک بازی پلی استیشن بر روی این پلتفرم تبدیل شده است.

این بازی در روز یکشنبه به نقطه عطف قابل توجهی در استیم دست یافت. طبق داده‌های SteamDB، آمار حداکثر تعداد بازیکنان عنوان مذکور اکنون به ۱۵۵,۹۲۶ بازیکن رسیده که بیش از دو برابر بیشترین تعداد کاربران همزمان God of War، دومین عرضه‌ی بزرگ سونی روی PC، است. در زمان نگارش این مطلب، Helldivers 2 توسط بیش از ۹۳ هزار بازیکن در استیم بازی می‌شود.

Helldivers 2 هم‌اکنون بر روی PS5 و PC در دسترس قرار دارد. به گفته‌ی مدیرعامل Arrowhead Game، تاکنون حدود یک میلیون نسخه از این بازی به فروش رفته است.


نظر شما در این باره چیست؟

PC ، PlayStation 5 ، اخبار بازی ، بازی ویدیویی
Arrowhead Game Studios, Helldivers 2, Sony

منبع متن: gamefa