نام بازی جدید گیرز آو وار روز ای (E Day) است. این بازی قرار است برای کنسول‌های سری اس و ایکس عرضه شده و در کنار آن پلتفرم کامپیوتر هم میزبان این بازی خواهد بود. شرکت سازنده چیزی از زمان عرضه این بازی اعلام نکرده ولی اینطور که به نظر می‌رسد بازی جدید مجموعه گیرز آو وار قرار است به زودی در دسترس کاربران قرار بگیرد.

بازی گیرز آو وار: روز ای عنوان اصلی بعدی در مجموعه گیرز آو وار است. این بازی در روزی به نام روز اورژانسی (Emergence Day) جریان داشته و در بازه زمانی متفاوتی نسبت به عناوین قبلی قرار دارد. در این بازی قهرمانان جنگی مارکوس فنیکس (Marcus Fenix) و دام سانتیاگو (Dom Santiago) به شهر خود باز گشته ولی با یک دردسر دیگر روبرو می‌شوند. نام این کابوس Locust Horde بوده و هیولاهای جدیدی را به دنیای گیرز آو وار معرفی می‌کند. این هیولاها به شکل زیر زمینی زندگی کرده و هدف آن‌ها نابودی بشریت است.

بازی جدید Gears of War

بازی گیرز آو وار جدید از لحاظ بصری پیشرفت بسیار زیادی نسبت به قبل کرده است.

شرکت سازنده بازی گیرز آو وار شرکت The Coalition است. این شرکت سابقه بسیار خوبی در ساخت بازی‌های گیرز آو وار داشته و حال تصمیم گرفته تا با شرکت Blur هم همکاری کند. نتیجه این همکاری یک بازی به شدت زیبا از لحاظ بصری بوده که بخشی از آن هم بخاطر استفاده از آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) به عنوان موتور انیمیشن سازی است.

تریلر معرفی بازی جزئیات بسیار جالبی دارد. برای مثال ما شاهد یک آهنگ زیبا به نام دنیای دیوانه (Mad World) هستیم که نسخه بدون صدای آن در این بازی قرار دارد. این آهنگ برای اولین بار در تریلر اولین بازی گیرز آو وار هم وجود داشت و به همین دلیل برای طرفداران این مجموعه یک حالت استراتژی دارد.

هنوز اطلاعات زیادی از بازی جدید گیرز آو وار منتشر نشده ولی اینطور که به نظر می‌رسد کاربران با یک بازی قدرتمند روبرو هستند. به طور کلی مجموعه گیرز آو وار عملکرد خوبی در سال‌های تولیدی داشته ولی در این چند سال اخیر کمی افت کرده است. حال نوبت به آن رسیده تا شرکت سازنده اثبات کند که گیرز آو وار یکی از بهترین مجموعه‌های سبک سوم شخص شوتر بوده و نوبت به بازگشت گیرز آو وار رسیده است.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

نوشته بازی جدید Gears of War مجموعه را به گذشته می‌برد؛ تریلر رونمایی آن را ببینید اولین بار در دیجی‌کالا مگ. پدیدار شد.

منبع متن: digikala