به تازگی بازیگران جدیدی برای نقش‌آفرینی در سریال لایو اکشن مرد عنکبوتی Noir انتخاب شدند. سریال لایو اکشن و مرد عنکبوتی Noir همانطور که از عنوانش پیدا است، حول محور شخصیت مرد عنکبوتی نوآر است و حالا نیز عنوان این سریال به Spider-Noir تغییر کرده و بازیگران بیشتری به آن اضافه شدند تا این پروژه […]

بازیگران جدید سریال مرد عنکبوتی Noir مشخص شدند

علی محمدپناه
۱۰:۰۰ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
سریال مرد عنکبوتی noir

به تازگی بازیگران جدیدی برای نقش‌آفرینی در سریال لایو اکشن مرد عنکبوتی Noir انتخاب شدند.

سریال لایو اکشن و مرد عنکبوتی Noir همانطور که از عنوانش پیدا است، حول محور شخصیت مرد عنکبوتی نوآر است و حالا نیز عنوان این سریال به Spider-Noir تغییر کرده و بازیگران بیشتری به آن اضافه شدند تا این پروژه سروسامان قابل توجهی بگیرد و آماده شروع فیلم‌برداری شود.

لامورن موریس بازیگری که بیشتر به خاطر حضور در سریال New Girl شهرت دارد، به جمع بازیگران سریال لایو اکشن «اسپایدر نوآر» اضافه شده و قرار است نقش رابی رابرتسون را در این سریال لایو اکشن ایفا کند. این شخصیت در کتاب‌های کمیک مارول به عنوان یکی از مهم‌ترین خبرنگاران Daily Bugle شناخته می‌شود. در کنار وی نیز نیکلاس کیج قرار است نقش شخصیت اصلی داستان یعنی مرد عنکبوتی نوآر را بازی کند.

سریال «اسپایدر نوآر» محصولی از سرویس آنلاین MGM+ و آمازون پرایم ویدیو به شمار می‌رود و دو قسمت ابتدایی آن را نیز هری بردبیر کارگردانی خواهد کرد، کسی که سابقه فعالیت در سریال Fleabag را در کارنامه خودش دارد. نیکلاس کیج در مصاحبه تازه خودش نیز آشکار کرده که این سریال شامل هشت قسمت ۴۵ دقیقه‌ای خواهد بود.

اخبار سینما ، فیلم و سریال
Lamorne Morris, New Girl, Noir, Sony

منبع متن: gamefa