به‌ عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های انیمه‌های دهه ۲۰۰، جای تعجب نیست که مجموعه‌ بلیچ سابقه زیادی در صنعت بازی‌های ویدیویی نیز داشته باشد. اولیناثری که بر اساس این سری دوست داشتنی ساخته شده بود، بازی مبارزه‌ای Bleach: Heat the Soul بود که به طور انحصاری برای PSP در ژاپن منتشر شد. سپس سری بلیچ در بسیاری از کنسول‌های دیگر مانند پلی‌استیشن ۲، پلی‌استیشن۳، PS Vita، Nintendo DS، گیم بوی ادونس، گیم‌کیوب و Wii ظاهر شد. با این حال، در سال‌های اخیر، آثار مبتنی بر این مجموعه تا حد زیادی به پلتفرم‌های موبایل منتقل شده‌اند، به این معنی که بازی‌های بلیچ حضور زیادی در کنسول‌های مدرن نداشته‌اند. خوشبختانه، این روند به زودی تغییر خواهد کرد.

در جریان انیمه اکسپو ۲۰۲۴، باندای نامکو اعلام کرد که Bleach: Rebirth of Souls، در حال حاضر برای پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در حال توسعه است. این افزوده جدید به مجموعه بازی‌های متنوع بلیچ، شخصیت‌های نمادینی مانند ایچیگو کوروساکی، روکیا کوچیکی و بیاکویا کوچیکی را در نبرد‌های شدید و تک به تک در برابر یکدیگر قرار می‌دهد. طبق جزئیات رسمی ارائه شده توسط سازندگان، بازیکنان می‌توانند شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنند و از مهارت‌های منحصربه‌فرد خود در شمشیر بهره ببرند.

این بازی همچنین تغییری در فرمول مبارزات انیمه‌ای کلاسیک ایجاد می‌کند، زیرا گهگاه به بازیکنان این فرصت را می‌دهد که در یک ضربه حریفان خود را شکست دهند. بازیکنان می‌توانند قفل فرم‌های جدید و تیغه‌های جدید را در Bleach: Rebirth of Souls باز کنند. باندای نامکو در نهایت به غیر از اینکه بازی از حالت چندنفره به صورت محلی و آنلاین پشتیبانی می‌کند، چیز دیگری در مورد جزئیات و تاریخ انتشار آن فاش نکرد. در هر صورت گفته شده که بازی برای پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

نوشته از بازی اقتباسی Bleach: Rebirth of Souls رونمایی شد؛ تریلر آن را ببینید اولین بار در دیجی‌کالا مگ. پدیدار شد.

منبع متن: digikala